Przywitalnia

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Oswald
Posty: 51
Rejestracja: 04 lut 2012, 09:09

Re: Przywitalnia

Post autor: Oswald »

Witaj Darku. witamy na pokładzie. :)
Awatar użytkownika
Oswald
Posty: 51
Rejestracja: 04 lut 2012, 09:09

Re: Przywitalnia

Post autor: Oswald »

Z całym szacunkiem Stojgniew, może się nie orientuje bo nie jestem tu za długo (ale nie wiele krócej niż Ty) ale czy jesteś moderatorem, lub administratorem tego forum ??? Czemu rościsz sobie prawo do mówienia innym co maja robić???

Regulamin KOGI nic nie mówi o zakładaniu nowego wątku w celu przywitania się, Większości forów zresztą tego się nie robi, a nowi ludzie witają się o dziwo na FORUM otwartego wątku.

Więc mam taką propozycje, że jeśli jest to powszechnie przyjęty na Kodze zwyczaj (ćwiczenia dla nowych), to może nadszedł czas by umieścić go w regulaminie. To było pierwsze miejsce do którego zajrzałem, Więc byłem trochę zdziwiony czemu Andrzej1 w jakiś retoryczno, obdęto ironiczny sposób zwraca mi uwagę. P.S. Teraz już wiem że Andrzej1 jest Admirałem wszech admirałów, dowodzi LAlą, a z wibratora już niedługo zrobi okręt podwodny. A przede wszystkim należy do super elitarnej grupy hamów (to nie ja tak się nazwałem) co wszystko tłumaczy ;) I w tym miejscu Salut i pozdrowienia dala mojego Admirała.

A dla Ciebie Stojgniew mam takie ćwiczenie z obsługi forum: Może jakiś nowy post w twojej relacji by się pojawił, bo od czerwca to jakaś posucha, a szkoda by było, byś zapomniał jak to się robi.

Pozdrawiam Szymon



Stojgniew pisze:
Stojgniew pisze:No witaj!
Witając się każdy nowy użytkownik powinien założyć swój temat "powitalny". To takie ćwiczenie z obsługi forum.

Witam Cię i życzę powodzenia :-)
S.

Cześć!
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 1568
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Szczecin","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Przywitalnia

Post autor: Andrzej1 »

Oswald pisze:...
Regulamin KOGI nic nie mówi o zakładaniu nowego wątku w celu przywitania się, Większości forów zresztą tego się nie robi, a nowi ludzie witają się o dziwo na FORUM otwartego wątku.

Więc mam taką propozycje, że jeśli jest to powszechnie przyjęty na Kodze zwyczaj (ćwiczenia dla nowych), to może nadszedł czas by umieścić go w regulaminie. To było pierwsze miejsce do którego zajrzałem, Więc byłem trochę zdziwiony czemu Andrzej1 w jakiś retoryczno, obdęto ironiczny sposób zwraca mi uwagę. P.S. Teraz już wiem że Andrzej1 jest Admirałem wszech admirałów, dowodzi LAlą, a z wibratora już niedługo zrobi okręt podwodny. A przede wszystkim należy do super elitarnej grupy hamów (to nie ja tak się nazwałem) co wszystko tłumaczy ;) I w tym miejscu Salut i pozdrowienia dala mojego Admirała.
...

Pozdrawiam Szymon



Witam

Wszystko mi opadło : ręce na piersi a piersi do kolan.

[ usunięte na mocy dobrego wychowania, szacunku dla Kogowiczów i Ustawy o Czystości Języka
Polskiego z dnia 7 października 1999 r. (Dz.U.z 1999r.Nr 90,poz.999) z późniejszymi zmianami ]

Ale z zabójcą Johna Kenedy'ego dyskutował nie będę i już. A także nie będę Jego
admirałem ani adiutantem ani żadną rzeczą lub osobą, która Jego jest na dowolną literę.

Z ukłonami
Andrzej Korycki
Awatar użytkownika
Oswald
Posty: 51
Rejestracja: 04 lut 2012, 09:09

Re: Przywitalnia

Post autor: Oswald »

Andrzej1 pisze:Wszystko mi opadło : ręce na piersi a piersi do kolan.


Ojej jak mi przykro. Na szczęście tak się składa, że pracuje w służbie zdrowia więc może pomogę (czuje się winny twojego nieszczęścia A.. Andrzeju)
No więc na rączki, proponował bym temblaczki, na piersi do kolan - dobrze dopasowany biustonosz, jeśli chodzi o inne zwiotczałe członki. Hmmm, będzie trudniej.
aceven10
Posty: 4
Rejestracja: 03 wrz 2012, 21:38

Re: Przywitalnia

Post autor: aceven10 »

Witam. Jestem Marcin mam 19 lat i jestem początkującym modelarzem. Mieszkam w Gdańsku. Zaczynałem od małych plastikowych modeli ale teraz zaczynam już coś trudniejszego tzn. drewnianych okrętów. Będę na bieżąco relacjonować swoje poczynania jednocześnie mając nadzieje na pomoc ze strony bardziej doświadczonych modelarzy.
Awatar użytkownika
PanLipazMiodem
Posty: 357
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Przywitalnia

Post autor: PanLipazMiodem »

Witaj Marcinie
Wszyscy bardzo by się ucieszyli jeśli używałbyś polskich znaków w piśmie oraz mógłbyś również wrzucić parę zdjęć z Twoich dotychczasowych, modelarskich osiągnięć.
Witaj na pokładzie i pokazuj waćpan.

Pozdrawiam
Przemek
Awatar użytkownika
krystianszabla
Posty: 3
Rejestracja: 04 wrz 2012, 21:34

Re: Przywitalnia

Post autor: krystianszabla »

Witam wszystkich :) Pochodze z Kłodzka wiec do morza mam kawał drogi a na mojej Nysie ze statków to tylko kajaki są ^^ ostatnio troche pograłem w piratów z karaibów , filmów sie naogladalem i zakupiłem modelik firmy Mamoli i ... nie mam pojecia jak sie za to zabrac ^^
( Przepraszam za małe faux pas na dzień dobry :( )
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2012, 22:33 przez krystianszabla, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 966
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Przywitalnia

Post autor: ataman »

Witam!
Na początek przeczytaj post powyżej Twojego (PanLipazMiodem), zrób w swoim poście "edytuj" i zastosuj się do uwag kolegi PLzM.
W przeciwnym wypadku będziemy się gniewać....

uzupełnij też swój profil (nie tolerujemy tam wygłupów, dane w profilu traktujemy bardzo poważnie)
Pozdrawiam
izydor
Posty: 2
Rejestracja: 05 wrz 2012, 17:36

Re: Przywitalnia

Post autor: izydor »

Witam wszystkich,

Jestem nowy w tym temacie, kompletnie nie mam pojecia o modelarstwie, ale poniewaz wreszcie mam czas i i wystarczajaca ilosc pieniedzy chcialbym zrealizowac marzenia z dziecinstwa.

Na poczatek kupilem model HMS Beatle, wydaje sie latwy w porownaniu z tym ktory teraz proponuja w TV.. nie wspominajac juz o kosztach.

Mam nadzieje, ze sie uda.. ;)

Jesli ktos dysponuje instrukcja montazu w jezyku polskim to bylbym wdzieczny za pomoc.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jeskom
Posty: 269
Rejestracja: 26 paź 2011, 23:07

Re: Przywitalnia

Post autor: jeskom »

a może tak zaczniesz od:
....nazywam się ....itd?

....czytałeś nasz regulamin?...jak nie to otrzymasz zje...ke., jak się dostosujesz do panujących tu praw to i pomoc otrzymasz
ODPOWIEDZ