Przywitalnia

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 674
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Przywitalnia

Post autor: grzegorz75 »

Witam kolegę z trzymiasta ;) . Czuj się jak u siebie .

Z ciekawości , w czym robiłeś ? Karton , plastik ?

Wrzuć jakieś fotki dorobku , jeżeli posiadasz .
http://www.iik.suzuki.pl/
Awatar użytkownika
Skalpel_z_Gdańska
Posty: 0
Rejestracja: 30 gru 2012, 17:01

Re: Przywitalnia

Post autor: Skalpel_z_Gdańska »

Witam Was ponownie :-) dziękuje za tak miłe przyjęcie , choć jeszcze niczego nie zbudowałem... :-)

W czym robiłem ? Było tego tak dużo , że juz sam nie pamiętam... MM - cała masa smolotów - co prawda teraz już ich nie robię , ale mi się nie mieszczą na reagale ,a sporqa częsć została u rodziców :-), W wolnych chwilach robię im remonty , co by przetrwały dla moich potomnych .
W plastiku , pewnie każdy to przechodził - ładna kolekcja czołgów i nadal mam modele które czekają na sklejenie, było RC i monstrualny szybowiec, wicherek, oraz helikoptery i nawet mi wychodziło. Były też żaglówki które ładnie pływały, no jednym słowem nazbierało się tego , nie wiem czy to dobre miejsce do prezentacji swoich wypocin, ale najbardziej ostatnimi czasy utknąłem w kolejkach i po mału buduje makietę - jak kogoś to ineteresuje to zapraszam do czytania - uwaga długie:-)

http://forum.martel.pl/viewtopic.php?t=9344

Ale chyba najciekawszy model jaki popełniłem do tej pory był w skali 1:1 :-) czyli Łódką do marzeń... Uwielbiam dłubać w drewnie, ale brak stosownego miejsca skutecznie ostudził mój zapał :-(

http://www.szkutnikamator.pl/index.php/ ... ja-450-cz1

Może kiedyś zdobędę się na wybudowanie czegoś większego... kto wie ?

Tak więc przyszła pora na piękny żaglowiec - tylko chmm... trochę drogi...

Pozdrawiam brdzo serdecznie Piotrek :-)
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 972
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Przywitalnia

Post autor: krzysztof »

Witaj Kolego, fajnie żeś z z 3miasta. Więcej nas.
pozdrawiam Krzysztof

krzysztof.t.wasilewski@wp.pl
Awatar użytkownika
pissarro
Posty: 0
Rejestracja: 16 sty 2013, 12:05

Re: Przywitalnia

Post autor: pissarro »

Witam.
Przemek z Wyszkowa.
Po 20 latach wrocilem do modelarstwa. Tzn do kartonow ale probuje sil w "drewnie" teraz. Na poczatek poszedlem na latwizne i kupuje SoS DeAgostini. Nie ukrywam, ze licze na pomoc.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Sacrebleu
Posty: 30
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Przywitalnia

Post autor: Sacrebleu »

Witam serdecznie. Nazywam się Sebastian mam 37 lat. Sklejam od lat, głównie plastik, ale od jakiegoś czasu chodzą mi po głowie modele kartonowe. Mam nadzieję, że znajdę na Kodze pomoc a i sam chętnie podzielę się tym co już potrafię. Pozdrawiam wszystkich Kogowiczów i życzę przyjemnej realizacji hobby jakim jest modelarstwo .
Sebastian
Sacrebleu
Awatar użytkownika
Borek
Posty: 379
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Wroc\u0142aw","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Przywitalnia

Post autor: Borek »

Witaj Sebastianie.
Powituję Cię w imieniu Kogi. A jakie to modele kartonowe chodzą po Twej głowie :)
Pozdrawiam serdecznie Piotr
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 966
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Przywitalnia

Post autor: ataman »

Sacrebleu pisze:Sacrebleu


... zaklął szpetnie Książę Pan.
(sorry.. ale nie mogłem się powstrzymać.. wiecie skąd ten cytat?)

A swoją drogą to Kolego witałeś się z nami już ładnych parę lat temu...
Pozdrawiam
Zach
Posty: 0
Rejestracja: 02 lut 2013, 21:23

Re: Przywitalnia

Post autor: Zach »

Witam wszystkich i pozdrawiam.Postanowiłem wrócić do mojego ukochanego modelarstwa. Przerwa trwała prawie dwadzieścia parę lat. Postaram się odwiedzać brać szkutniczą jak najczęściej i uczyć się od Was nowych technik. W najbliższym czasie postaram się zamieścić jakieś zdjęcia jeśli odkryję jak to zrobić na forum.W planach na najbliższe dni " Pinta" kartonowa powiększona dwa razy oraz restauracja modelu " Halny". Napiszę jak mi idzie. Pozdrawiam jeszcze raz.
lukeb
Posty: 0
Rejestracja: 15 lut 2013, 11:11

Re: Przywitalnia

Post autor: lukeb »

Witam szanownych kolegów,

Mam na imię Łukasz i aktualnie mieszkam w Warszawie, chociaż pochodzę z lubelszczyzny.
Od kilku lat nosiłem się z zamiarem rozpoczęcia przygody z modelarstwem szkutniczym. W wieku młodzieńczym popełniłem kilka plastikowych modeli samolotów ale to było dawno i nieprawda.
Forum sledzę od ok roku.

Interesują mnie głównie żaglowce XVI - XVIII w. Zabawę rozpoczynam od rewelacyjnego moim zdaniem modelu Dżonki. Jeżeli uda mi się ją ukończyć to kolejnym etapem będzie flota Kolumba i polski Wodnik. Myślę że to plan na conajmniej 5 lat.

Budowę Dżonki już ropocząłem. Jestem na etapie poszywania kadłuba. Posiadam podstawowe ręczne narzędzia.

Pozdrawiam

Łukasz
Awatar użytkownika
kejsi
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2011, 17:51

Re: Przywitalnia

Post autor: kejsi »

Witaj.

Życzę powodzenia w budowie. Pięć lat to realny termin.

Pozdrawiam Kazimierz.
ODPOWIEDZ