Przywitalnia

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
Awatar użytkownika
Stojgniew
Posty: 104
Rejestracja: 09 lip 2011, 14:17

Re: Przywitalnia

Post autor: Stojgniew »

No witaj!
Witając się każdy nowy użytkownik powinien założyć swój temat "powitalny". To takie ćwiczenie z obsługi forum.

Witam Cię i życzę powodzenia :-)
S.
W trakcie budowy: Golden Hind (Szkutnik)
Awatar użytkownika
Oswald
Posty: 51
Rejestracja: 04 lut 2012, 09:09

Re: Przywitalnia

Post autor: Oswald »

Siemanko mam na imię Szymon

interesuje się żeglarstwem chciałbym dowiedzieć się więcej o jego rozwoju, więc często tutaj zaglądałem już wcześniej.

24 stycznia 2012 rozpocząłem pracę nad NewPort Boltimore Clipper. Buduje go w oparciu o zestaw mamoi.
Natomiast w przypadku rozwiązań które budzą moje wątpliwości staram się studiować zdjęcia replik podobnych jednostek (Praid of Boltimore II)
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 1568
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Szczecin","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Przywitalnia

Post autor: Andrzej1 »

Dziędobry

Witam na pokładzie i jednocześnie najkulturalniej jak umiem, chciałbym Ci Szymonie
zwrócić uwagę na post powyżej Twojego.
W tym poście, też kulturalnie, jak mi się wydaje, kolega Stoigniew napisał :

Stojgniew pisze:No witaj!
Witając się każdy nowy użytkownik powinien założyć swój temat "powitalny". To takie ćwiczenie z obsługi forum.

Witam Cię i życzę powodzenia :-)
S.


Żeby rzeczy całej pikanterii dodać, treść, bo nie słowa powtarzają się w tym wątku.
Czy już przyjęło się, że jak się wchodzi do pomieszczenia z zamiarem przywitania, gdzie ktoś się
już wita, to się Go odpycha od jednego z gospodarzy i w miejsce ręki odepchniętego podstawia się swoją ?
A zaraz potem, gdy reakcja jest jaka być powinna, psy się wiesza na gospodarzu, że Kogowy "Ham".

Nowi Załoganci Kogi czytajcie Kogę, czerpcie całymi wiadrami z Niej wiedzę, budujcie
najwspanialsze modele na świecie i poza nim, ale upraszam Was w imieniu "Kogowego Hamstfa"
i nie tylko, abyście czytali i to w dodatku ze zrozumienim, to co się do Was pisze.
Bo tu na Kodze "Hamstfo" potrafi być straszne.
Wymagania wysokie, wiem, ale nie każdy musi być w Załodze Kogi, w końcu jesteśmy elytom.

Z ukłonami
Andrzej Korycki
Awatar użytkownika
Oswald
Posty: 51
Rejestracja: 04 lut 2012, 09:09

Re: Przywitalnia

Post autor: Oswald »

Tak jest Admirale :))))) Z pokorą proszę o wybaczenie :))))) Rozumiem, że jesteś szefem wszystkich szefów :)))) i potrzebujesz to na wstępie naszej znajomości zaznaczyć by chamstwo się nie szerzyło :)))))
Awatar użytkownika
Sance
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2012, 19:21

Re: Przywitalnia

Post autor: Sance »

Może po prostu warto zamknąć ten temat?
Obrazek
Awatar użytkownika
Johny868
Posty: 14
Rejestracja: 03 cze 2012, 12:04

Re: Przywitalnia

Post autor: Johny868 »

Witam mam na imię Janek mam 15 lat. Moja przygoda z modelarnią zaczęła się około czterech lat temu. Razem z naszym instruktorem klubu o nazwie ,,SpecModel Braniewo " zbudowałem już kilka modeli. Na swoim koncie mam już złoty medal z Ełku 2011. Srebrny medal z Ełku 2012 oraz złoty medal z mistrzostw polski w Rogoźniku 2012. Startowałem modelem w klasie F4A. Obecnie zajmuję się pracą nad modelem Tobruka w skali 1:100. Relecję z budowy znajdziecie na Forum. Pozdrawiam Johny868.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 20:26 przez Johny868, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
jeskom
Posty: 269
Rejestracja: 26 paź 2011, 23:07

Re: Przywitalnia

Post autor: jeskom »

witam cię serdecznie i życzę przyjemności z forum :D

...możesz zamieścić kilka fotek z tego co już zrobiłeś ? :D
Awatar użytkownika
Johny868
Posty: 14
Rejestracja: 03 cze 2012, 12:04

Re: Przywitalnia

Post autor: Johny868 »

Proszę. Oto co udało mi się zrobić. Oprócz tego zrobiłem również. ,,Dżonkę" Oraz holownika o nazwie ,,Bizon". Obecnie robię Tobruka co można zobaczyć na forum. Temat nosi nazwę ,,Eskortowiec Tobruk". Pozdrawiam.
Załączniki
Ślizg spalinowy. Mój pierwszy model pływający.
Ślizg spalinowy. Mój pierwszy model pływający.
100_1990.jpg (71.75 KiB) Przejrzano 9741 razy
Mój trzeci model pływający ,,Survey" (zaraz po Bizonie) . Tym modelikiem zdobyłem moje trzy medale.
Mój trzeci model pływający ,,Survey" (zaraz po Bizonie) . Tym modelikiem zdobyłem moje trzy medale.
normal_DSCF0935.jpg (71.71 KiB) Przejrzano 9741 razy
A oto żaglówki wszystkie należą do klubu SpecModel Braniewo. Oczywiście jedna należy do mnie.
A oto żaglówki wszystkie należą do klubu SpecModel Braniewo. Oczywiście jedna należy do mnie.
flota żagli.jpg (118.78 KiB) Przejrzano 9741 razy
Awatar użytkownika
Stojgniew
Posty: 104
Rejestracja: 09 lip 2011, 14:17

Re: Przywitalnia

Post autor: Stojgniew »

Stojgniew pisze:No witaj!
Witając się każdy nowy użytkownik powinien założyć swój temat "powitalny". To takie ćwiczenie z obsługi forum.

Witam Cię i życzę powodzenia :-)
S.

Cześć!
W trakcie budowy: Golden Hind (Szkutnik)
Awatar użytkownika
daro68
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2012, 21:18

Re: Przywitalnia

Post autor: daro68 »

Witam Wszystkich serdecznie.
Mam na imię Darek mieszkam w m. Ruda Huta, woj. lubelskie mam 44 lata modelarstwem zajmuję się od początku lat 80-tych, ale z długimi przerwami. Zbudowałem parę jednostek pływających w latach 80-tych przede wszystkim redukcyjnych. Aktualnie od kilkunastu lat buduję model " Priediestinacja" wg planów A. Rosińskiego w skali 1:50.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ