La Jacinthe

Opisy budowy jednostek żaglowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Edward Blackbeard Teach
Posty: 135
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Odp:LaJacinthe

Post autor: Edward Blackbeard Teach »

Sto Lat, Sto Lat, Sto Lat dla budowniczego. Odwaliłeś kawał świetnej roboty. Relacja w najlepszym wykonaniu, dbałość o szczegóły no jednym słowem Świetnie!! Jeszcze raz Sto Lat,

No To Po cieniutkim za Zdrowie Kapitana[size=4]

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów. Świetna Robota. Acha a co tam w stoczni teraz szykujesz? Wiesz nie możesz wyjść z wprawy i zapału:)
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1881
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Odp:LaJacinthe

Post autor: oksal »

Elegeancko. No to Stefan, gdzie ta fotka ostatniego węzła:) Jak by nie było to on był ostatni...taki bezcenny:)
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Odp:LaJacinthe

Post autor: stefan »

Ceremonia chrztu to koniec roboty i czas podsumowania. Fotki wstawie jutro

Nawet nie pomyślałem jak to szybko zleciało , model zacząłem w lutym tego roku .

Hiacynta zrobiłem dość szybko i teraz jak sobie na niego patrzę to dochodzę do wniosku , że model powstał dzięki pomocy jaką otrzymałem od kolegów z kogi . Szczególnie gorąco chciałbym podziękować Krzyśkowi Duvniakowi (KID) za wielką pomoc jakiej mi udzielił . Powiem szczerze, bez owijania w bawełnę . Krzysiek bez Twojej pomocy model w takim stanie by nie powstał. I jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i mam nadzieję , że kiedyś będę miał możliwość podziękować Ci osobiście.

Na pewno zdobyłem garść doświadczeń i wiele się nauczyłem pracując przy modelu co zaowocuje w przyszłości.

Cieszę się , że model się wam podoba , mnie również chociaż teraz patrząc z perspektywy czasu to wiele rzeczy zrobiłbym zupełnie inaczej i na pewno lepiej. Robiąc Hiacynta przekonałem się , że podstawą sukcesu są dobre plany i odpowiedni dobór materiałów .

Materiały to wiadomo skąd pochodzą , a plany to użyczył Mirek któremu również serdecznie dziękuję za wszelką pomoc.
Awatar użytkownika
KID
Posty: 246
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Odp:LaJacinthe

Post autor: KID »

Czuję się trochę zażenowany Twoimi podziękowaniami Stefan. To setki godzin Twojej pracy wzbogaciły nasze forum.
Pozdrawiam,

Krzysztof Duvnjak

Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Odp:LaJacinthe

Post autor: stefan »

Oksal, mówiąc ostatni węzeł, miałem na myśli ten na...tym czymś...co matka chrzestna trzyma:)

Obrazek

I tym optymistycznym akcentem kończe relacje z budowy La Jacinthe:).
Co będzie następne?...już wkrótce się dowiecie:)
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1881
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Odp:LaJacinthe

Post autor: oksal »

;) ciekawe kiedy ja taki węzeł zawiążę To teraz zostaje Ci zrobić jakieś akwarium na kwiatka. Rysiek ma fajne pomysły z ramą plus akwarium. Pewnie widziałeś w jego relacji z XXX
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Odp:LaJacinthe

Post autor: stefan »

Akwarium, a raczej gablota będzie, ale to już w gestii armatora.
Umowa była taka: ty dajesz gablote i miejsce na scianie, a ja model:) To taki prezent jako podziękowanie.
ODPOWIEDZ