BISMARCK w skali 1:100 / Rekonstrukcja legendy

Relacje z budowy tych jednostek
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tomasz_D

Re: BISMARCK w skali 1:100 / Rekonstrukcja legendy

Post autor: Tomasz_D »

To już zacznij się przygotowywać do tego projektu bo u mnie trwa on już od ponad 20 lat. Około 10 lat zbierałem materiały i dokumentację, a 11 lat temu rozpocząłem budowę. Taki projekt to model życia i za taki uważam właśnie Bismarcka który w mojej głowie był od kiedy tylko pamiętam. W głowie mam już kolejne modele ale żadnego nie rozpocznę dopóki ten nie stanie w gablocie.
Awatar użytkownika
ArturN
Lokalizacja: {"name":"Polska Opole","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Post autor: ArturN »

Tomaszu a mogę być uszczypliwy ?? i napisać a nie mówiłem :) - to apropo czasu budowy oczywiście ;). A przy tym poziomie wykonania to jeszcze parę latek upłynie ;) zanim go wstawisz do gabloty.
Awatar użytkownika
Tomasz_D

Może i prawda ale przejrzyj relację pod kątem dat moich wpisów a zauważysz że z tych 11 latek kilka było kompletnie bezrobotnych. Niestety są czasami w życiu inne priorytety.
Awatar użytkownika
ArturN
Lokalizacja: {"name":"Polska Opole","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Post autor: ArturN »

Wiem Tomaszu ale przyznasz mi racje że na tym poziomie wykonania i detalizacji, 36 miesięcy było mżonką i marzeniem, nawet gdybyś robił sam po 8 godzin dziennie. Tak to mogą budować Chinczycy, gdzie cały zespół buduje jeden model.
Awatar użytkownika
Tomasz_D

Fakt, termin ukończenia był od pierwszego wpisu nierealny. Za bardzo zagrzebałem się w detale ale skoro jest dokumentacja to żal tych detali nie wykonać. Z jednej strony nie dotrzymam terminu ale z drugiej przez te detale śmiem twierdzić że model zyska.
ODPOWIEDZ