IV Zjazd KOGI - pierwsza relacja zdjęciowa

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

Awatar użytkownika
Kon_Bar
Posty: 371
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:IV Zjazd KOGI - zapoznanie

Post autor: Kon_Bar »

Jarek napisał:
No tak ! Teraz już wiem gdzie jest błąd ?
Po ostatnich zdjęciach zamieszczonych przez Sławka widzę, że nasze zapoznawcze spotkanie było po oficjalnej ceremoni otwarcia w lokalnej knajpce. Niestety byłem ze swoją "połówką", która po pewnym czasie zaczęła mnie ciągnąć do domu z powodu "nudy"- niestety niemodelarka. To i nie rozumiała pewnych spraw.
W przyszłym roku będę solo - trudno, najwyżej wrócę pociągiem albo autobusem do domu ;) .


Ceremonii otwarcia? Chyba zamknięcia...
Mnie niestety przyjemność spotkania wszystkich uczestników ominęła - około 13:30 w sobotę żona "odtrąbiła" wyjazd :angry:

Jest jednak światełko w tunelu :) W drodze powrotnej padły m.in. 3 zdania:
- nie nudziłam się na Zlocie :ohmy:
- "goście" są zakręceni, ale pozytywnie B)
- może i ja bym coś skleiła :woohoo: (choć nie wiem, czy jak się nie wciągnie, to nie powie mi wieczorem: idź połóż dzieci spać a ja sobie posklejam :evil: )
Awatar użytkownika
specmodelbraniewo
Posty: 46
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:IV Zjazd KOGI - zapoznanie

Post autor: specmodelbraniewo »

Kilka zdjęć z IV zjazdu ,,KOGI".

Pozdrawiam;)

Tomasz Kowalik:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Zbyszek
Posty: 968
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:IV Zjazd KOGI - zapoznanie

Post autor: Zbyszek »

Wszystko co się nadawało do publikacji umieszczone w galerii.

http://www.koga.net.pl/component/option,com_rsgallery2/Itemid,432/page,inline/id,2085/catid,164/limitstart,0/
Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 1568
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Szczecin","desc":"","lat":"","lng":""}

O:IV Zjazd KOGI - uwaga

Post autor: Andrzej1 »

Witam

Gura procesorowa obejrzał z dużą uwagą zdjęcia modeli drewnianych i wydalił taką oto opinię :
Modele piękne, ale słoje nie są w skali. Należy robić modele z drewna uzyskanego z drzew bonsai.

Z ukłonami
Andrzej Korycki
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:IV Zjazd KOGI - uwaga

Post autor: mirek »

Fajnie było , ale się kończyło
Ci co byli jak widać z relacji są zadowoleni a ci co nie byli niech sobie teraz w brodę plują.
Ale mnie we wszystkich relacjach brak było jednego zdjęcia:

Obrazek

Jak dla mnie to była jedna z ciekawszych pozycji na zjeździe ( to jest moje zdanie )

Obserwując nasze modele mogę stwierdzić na podstawie tego co widziałem na kilku imprezach modelarskich to mogę śmiało stwierdzić iż modele prezentowane na zjeździe są na bardzo dobrym poziomie a tak dokładniej to są jak to się mówi : Modele medalowe!!!
Koledzy zastanówcie się czy nie warto wyjść poza nasze forum i pokazać swoje dzieła szerszej publiczności np. na Mistrzostwach Polski
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
Karrex
Posty: 1194
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:IV Zjazd KOGI - uwaga

Post autor: Karrex »

Jarek napisał:
...
Brakło mi takiego ogólnego spotkania zapoznawczego z kogowiczami. Byli Karrex i Luna, ale nie było mi dane Ich poznać.
...

Jarku, teraz gdy emocje już opadły, mogę się przyznać (bez bicia), że to moja wina ;) (biję się w pierś z wyznaniem: mea culpa, mea maxima culpa).
Zaraz wyjaśniam dlaczego.

robin napisał:
...
widzę że dużo osób się nie poznało. Może rozwiązaniem by było jakby na przyszły rok każdemu "kogowiczowi" dać plakietki żeby sobie przypiął z imieniem, nazwiskiem, miejscem zamieszkania i oczywiście pseudonimem.
...

lub samoprzylepne identyfikatory z imieniem i nick’iem.

Ale są to oczywiście koszty (ogólne spotkanie zapoznawcze z Kogowiczami też by wystarczyło :) ).
Nie chcąc narażać organizatorów na w/w koszta mam przygotowaną wizytówkę na takie okazje.

Obrazek

Niestety splot zdarzeń poprzedzających mój wyjazd do Tczewa spowodował, że przygotowana wizytówka została w Gdyni (model ST zresztą też).
Jeszcze raz biję się w pierś i obiecuję poprawę.

[EDIT]
Więcej fotek ze spotkania w Galerii:
http://www.koga.net.pl/component/option,com_rsgallery2/Itemid,432/page,inline/id,2082/catid,163/limitstart,0/
Pozdrawiam
Karol

W stoczni: Santa Maria, San Juan Bautista, Santisima Trinidad, L'Ambitieux

Pozłotnictwo


Obrazek
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:IV Zjazd KOGI - uwaga

Post autor: myszor »

Mirek , przyznaję Ci racje . Po obejrzeniu tych pięknych modeli , koledzy mają medale w kieszeni . Ja teraz dopiero zobaczyłem z jaką precyzją jest to wszystko wykonane . Dla mnie jest to „poezja” . Z takimi umiejętnościami trzeba się urodzić . Tego nie można się nauczyć . Ale ja jestem uparty i spróbuje chociaż trochę liznąć tej dokładności i nauczyć się tak budować . Karol , przyciąłeś brodę ?;)
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:IV Zjazd KOGI - uwaga

Post autor: Jarek »

myszor napisał:
Z takimi umiejętnościami trzeba się urodzić . Tego nie można się nauczyć .[/quote]

Andrzejku, słodzisz za bardzo. Widziałem Twojego Princa Willema (poznałem go od razu). Można patrząc na Twoją pracę również nabawić się kompleksów.
W tym hobby potrzeba przede wszystkim wytrwałości i dokładności. Ja też się cały czas jeszcze tego uczę.
ODPOWIEDZ