IV Zjazd KOGI - pierwsza relacja zdjęciowa

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

Awatar użytkownika
mati
Posty: 554
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"Sosnowiec,G\u00f3rno\u015bl\u0105sko-Zag\u0142\u0119biowska Metropolia,wojew\u00f3dztwo \u015bl\u0105skie,Polska,pl","lat":"50.2780834&am

O:IV Zjazd KOGI

Post autor: mati »

Niestety ja podobnie jak Jarek zostałem pominięty w rozdaniu dyplomów ;) Może za rok dostanę dwa :P
A co do samego zjazdu to jestem bardzo zadowolony, że mogłem w nim uczestniczyć. Był to mój pierwszy zjazd... i oby było ich więcej :) Miałem okazję poznać i pogadać z kilkoma modelarzami... zadać kilka pytań i otrzymać cenne rady m.in. Pan Mirek za co dziękuję :) Dziękuję Panu Arturowi za rady i podpowiedzi w sprawie La Belle :) Nie ze wszystkimi mogłem pogadać... ale mam nadzieje to nadrobić na kolejnym zjeździe :)
Pozdrawiam i trzymajmy tak dalej...
The world is yours...
Awatar użytkownika
yetislawo
Posty: 73
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:IV Zjazd KOGI

Post autor: yetislawo »

Szanowni Koledzy,w imieniu swoim i Luny serdecznie dziękuję za miłe spotkanie.Bardzo cieszymy się że mogliśmy poznać osobiście tak fantastycznych ludzi jak Wy.Nadzieją naszą jest spotkanie się za rok.Dziękujemy wszystkim za serdeczne przyjęcie.
Sławek Dziewulski
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:IV Zjazd KOGI

Post autor: mirek »

Wraz ze Zbyszkiem również dotarliśmy do Łodzi ok 20
Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim koleżankom i kolegom za wspaniałe chwile jakie spędziliśmy w Tczewie.
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 1568
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Szczecin","desc":"","lat":"","lng":""}

O:IV Zjazd KOGI

Post autor: Andrzej1 »

A tak co niektóre "modele" wyjeżdżały.

Obrazek

Z ukłonami
Andrzej Korycki
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:IV Zjazd KOGI - zapoznanie

Post autor: Jarek »

Karrex napisał:


Po wyczerpującej pracy analitycznej ;) domyślam się, że pomiędzy Cezarem a Jerrym to Ty (ale mogę się mylić).
Obrazek

Nie mylisz się Karolu.
O ironio losu. Przecież byliśmy tak blisko między sobą nad fontanną z żabkami, chciałem z Tobą porozmawiać ze względu na Twoją ogromną wiedzę (interesowały mnie złocenia), ale nie wiedziałem, ze to Ty. I tu jest jeszcze jeden dowód na to, że nie było dane nam poznać się z loginów forum na rzeczywiste imiona i nazwiska. Widzę również, że Andrzej - Myszor2 był na zlocie. Princa Willema poznałem bez trudu, a Andrzejka szukałem i nie mogłem znaleźć.
Co do dyplomu to bardziej, zależało mi wystąpić na środek, żeby każdy wiedział kto to jest Jarek z forum niż na samym dyplomie :) .
Ale mimo kilku niedociągnięć również chciałbym się przyłączyć do podziękowań tym, którzy włożyli swoją pracę w przygotowanie imprezy i tym, którzy nie bacząc na ilości kilometrów do Tczewa przyjechali, żeby być razem.
Dzięki.
Awatar użytkownika
robin
Posty: 152
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:IV Zjazd KOGI - zapoznanie

Post autor: robin »

Witam. Widzę że na zlocie było super, ale tak czytam i widzę że dużo osób się nie poznało. Może rozwiązaniem by było jakby na przyszły rok każdemu "kogowiczowi" dać plakietki żeby sobie przypiął z imieniem, nazwiskiem, miejscem zamieszkania i oczywiście pseudonimem.
Pozdrawiam Michał
myszor2
Posty: 21
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:IV Zjazd KOGI - zapoznanie

Post autor: myszor2 »

Witam .Dzięki Bogu że zabrałem moją Mysze na Zjazd bo nie miałbym żadnego zdjęcia . A tak to chociaż Ona popstrykała troche .Było super :) Jarku mnie nie było trudno znaleść , to taki długi gość z krzywym nosem .Też żałuje że nie pogadaliśmy .
Obrazek a to jest nasz rodzynek w braci modelarskiej- Jola(Luna), trzymałem się blisko DYREKCJI;)
Obrazek Piotrek pokazuje swoją radość ze spotkania
Obrazek
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:IV Zjazd KOGI - zapoznanie

Post autor: oksal »

Mnie wygląda, że skacze na jednej nodze aby nadmiar wczorajszych płynów jakoś przelać na drugą nerkę- wszak w sporej ilości puszek sprawdził co jest na ich dnie;)
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 1568
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Szczecin","desc":"","lat":"","lng":""}

O:IV Zjazd KOGI - zapoznanie

Post autor: Andrzej1 »

A i poinstrułował o sposobie użycia niezbędnika pielgrzyma.
Tym, którym nie było dane wysłuchać instrukcji proponuję uzbrojenie się w cierpliwość
i poproszenie Piotra o instruktaż na następnym Zjeździe.

Z ukłonami
Andrzej Korycki

P.S.
A tak w ogóle, to On demonstrował lot F16 - w wersji morskiej (ponoć nie ma ), dlatego tak słabo leciał.
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 674
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:IV Zjazd KOGI - zapoznanie

Post autor: grzegorz75 »

Są jakieś mniej oficjalne zdjęcia ? :)
http://www.iik.suzuki.pl/
ODPOWIEDZ