La Salamandre w skali 1:24

Opisy budowy jednostek żaglowych
Zablokowany
Awatar użytkownika
rychenko
Posty: 677
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: La Salamandre w skali 1:24

Post autor: rychenko »

Witam
Pewnie i tego posta zaraz zgłosisz do raportowania ale zanim tak będzie może przeczyta jeden z drugim , cos Ty Tadheusz się przypiął i za każdym razem jak masz nie przychylny wpis zaczynasz komuś wytykać ze nie prowadzi relacji, jakbyś był taki bystry za jakiego się uważasz to byś wiedział co BALROG zbudował i jakie ma osiągnięcia ( na pewno większe od Ciebie) , po drugie jakoś nie przeszkadza Tobie jak Myszor pisze w Twojej relacji i cie wychwala choć tez nie prowadzi żadnej relacji a i nie skończył żadnego modelu tu na Kodze przynajmniej, po trzecie skoro uważasz się za takiego znawcę od czytania planów i niejednokrotnie innym wytykałeś ze nie potrafią czytać planów a zmieniasz detale po sugestii Myszora widać jednak nie do końca jesteś przekonany do tego co robisz a patrząc na Twój Model jestem o tym przekonany ze tak właśnie jest , i po czwarte więcej pokory !!!!!!!!!
Pozdrawiam Ryszard
Tu zaopatruję się w polistyren i inne materiały
http://www.swiatmodeli.eu/
Awatar użytkownika
Kazek
Posty: 717
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: La Salamandre w skali 1:24

Post autor: Kazek »

tadheus pisze:Ty nie prezentujesz żadnego poziomu,albo jak kto woli poziom zerowy,jeszcze niczego nie zaprezentowałeś na tym forum o wysokim poziomie. :lol:

Widzę Tadheus że wyśmiewasz się z poziomu tego forum zresztą nie pierwszy raz traktujesz użytkowników Kogi w ten sposób więc pytanie podstawowe po co tu siedzisz jeżeli tu taki marny poziom i nikt Ci nie dorównuje umiejętnościami tylko się czepiają Ciebie . Zmień chłopie forom na takie gdzie Cie docenią i zrozumieją a jak nie to musisz niestety dostosować się poziomem do innych bo będą cały czas Cie nękać .
Pozdrawiam Kazik :)
Dziadek
Posty: 339
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: La Salamandre w skali 1:24

Post autor: Dziadek »

Mam propozycje coby naczelny wódz zrobił dział PIASKOWNICA, bo to co poniektórzy uprawiają na tym forum jest żenujące i nijak do dorosłych ludzi nie pasujące.
Wietrzny Bosman
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: La Salamandre w skali 1:24

Post autor: myszor »

Od myszora to Ty się odp... !
Znalazłeś sobie następną osobę do zaszczucia , yetislawa już się pozbyłeś bo miał odwagę krytykować a nie wolno , broń Boże .
Nie mam ochoty dalej uczestniczyć w tej farsie . Rychu ty jesteś chory w tej swojej nienawiści . Najlepiej by było aby każdy tak tańczył jak Ty zagrasz .
Żyj ty sobie w przekonaniu ze jest to tylko Twoje forum i tylko ty tu ustalasz reguły .
Rób tak dalej to sam zgasisz światło za Sobą .
Nie wystarczy dobrze budować modele , trzeba umieć z ludzmi żyć obojętnie jakie mają poglądy .
Ty tego nie umiesz ,a znam Cie już długo , dobierasz sobie ludzi co tylko Ci przyklaskują , wtedy czujesz się bezpiecznie .
Szanuje Cie ale nie widzę szans na to żebyśmy się dogadali i dlatego jest to mój ostatni post . Nie chce tu wywoływać wojen a ja nie przebieram w środkach , i tak się powstrzymuje .
Zależało mi na relacji tadheusa bo mało jest osób które budują tego rodzaju modele ale nie będe już w tym uczestniczył .
Nie martw się jeszcze trochę takich wpisów w jego relacji i zwinie cały temat i odejdzie z Kogi .
Będziesz wtedy szczęśliwy i usatysfakcjonowany . A co do Pawła to ani on mnie grzeje ani źiębi , po prostu umie docenić dobrą robotę .
Najciekawsze jest to że w Jego relacji najwięcej udziela się tych co nie budują w drewnie , żałosne .
Robie rząd i spi...m z tąd. Miłej zabawy . Alleluja i do przodu .
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
tadheus
Posty: 0
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: La Salamandre w skali 1:24

Post autor: tadheus »

BALROG pisze:Kil masz przesunięty
A szczeliny to też wina braku powtarzalności w ugięciu desek
Bo szczelina jest w jednych miejscach większa a w innych znika



Po pierwsze nie buduje żaglowców, jeszcze. Buduje okręty motorowe.
Po drugie co to ma do rzeczy ?? Nie można się wogóle odzywać ??
Składałeś kil na płaszczyźnie i szkoda że nie wyłapałeś takich uskoków
Po trzecie ja staram się dokładnie pisać wszystkie nicki


Jak zwykle dyżurni "obrońcy uciśnionych" Ci "w niebieskim" i" w czerwonym" wyskoczyli przed szereg nie mając pojęcia o co chodzi.

Cytaty pochodzą ze strony 34 relacji Salamandry.
Jeżeli dokonujący wpisów w relacji budowy modelu XVIII w żaglowca Kolega Balrog przyznaje publicznie,że żaglowców nie buduje,a w rozmowie telefonicznej ze mną w tym samym dniu przyznaje,że nie bardzo orientuje się w budowie żaglowców i nie rozróżnia stępki od nadstępki,to o czym my tu rozmawiamy????

Po jakiego grzyba ktoś kto ma duże braki jak sam przyznaje,zabiera głos w relacji w której ma niewiele do powiedzenia.

Składałeś kil na płaszczyźnie


Od kiedy to nadstępkę montuje się na płaszczyźnie?? A jeśli już to jakiej???Płaszczyźnie wręg? Stępki?

Proponuję to Koledze Kazkowi przeanalizować,bo Kolega Rychenko tak jak to już gdzieś na Kodze napisano tego tematu nie ogarnia.
Pozdrawiam, Paweł.
Awatar użytkownika
rychenko
Posty: 677
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: La Salamandre w skali 1:24

Post autor: rychenko »

Masz racje mały zadufany w sobie człowieczku nie ogarniam tematów budowy żaglowców i wcale nie mam zamiaru ogarniać, ale ogarniam kto jest nadętym , wszechwiedzącym nie omylnym zadufanym w sobie zakompleksionym człowiekiem tu nie trzeba być ekspertem tylko ty tego nie widzisz ale to zrozumiałe dla tego typu ludzi. :lol:
Pozdrawiam Ryszard
Tu zaopatruję się w polistyren i inne materiały
http://www.swiatmodeli.eu/
Awatar użytkownika
tadheus
Posty: 0
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: La Salamandre w skali 1:24

Post autor: tadheus »

To się nie wp...... w tematy, których nie ogarniasz.
Zajmij się własną relacją,bo jej ostatnio też nie ogarniasz :lol: .
Pozdrawiam, Paweł.
Awatar użytkownika
BALROG
Posty: 0
Rejestracja: 21 mar 2013, 12:05

Re: La Salamandre w skali 1:24

Post autor: BALROG »

tadheus pisze:Po jakiego grzyba ktoś kto ma duże braki jak sam przyznaje,zabiera głos w relacji w której ma niewiele do powiedzenia.


Napisze to tak
Zabieram głos bo to forum publiczne i zakładając tą relację powinieneś się z tym liczyć że ktoś zabierze w niej głos.
Ale Ty zamiast cierpliwie wytłumaczyć starasz się zmieszać każdego z błotem i sprowadzić do zera by podbudować swoje ego, a powinieneś wiedzieć że nikt nie jest nieomylny.
Zaglądałem do tej relacji jak i do wielu innych bo uwielbiam żaglowce mimo iż sam ich nie buduje ale wszystko przede mną bo planuje zakup zestawu.
I myślałem że czegoś się od ciebie dowiem ale na każde pytanie reagujesz agresją, relacje przeczytałem od A do Z ale przez usuwanie postów jest masa niejasności i brak spójności, mi by to przeszkadzało.
Założyłeś relację by przekazać techniki i metody wykonania żaglowców innym, ale mniej do innych szacunek sam na niego licząc.
Zawsze się zastanawiałem czemu twoje relacje są tak atakowane i tak mocno jesteś krytykowany, bo przez cenzurę i wywalanie postów nie wiedziałem o co chodzi.
Dziś to widzę, i widzę też że nie należy się udzielać w twojej relacji bo może być to przykre.
Awatar użytkownika
tadheus
Posty: 0
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: La Salamandre w skali 1:24

Post autor: tadheus »

Mylisz pytania ze stwierdzeniami. Przeczytaj dokładnie własne wpisy. Gdybyś postawił konkretne pytanie dostałbyś na nie konkretną odpowiedź ,oczywiście gdybym dysponował wiedzą wystarczającą na jej udzielenie.

A tak poza tym tematem to zachęcam do dłubania w drewnie.I zacznij zgłębiać temat od historii budownictwa okrętowego,tak od dłubanki z jednego pnia.
Tak na początek polecam to: viewtopic.php?f=525&t=45862
W dziale literatura zamieściłem kilka pozycji wartych przeglądnięcia,później będzie łatwiej.
Pozdrawiam, Paweł.
Awatar użytkownika
radek
Posty: 744
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Re: La Salamandre w skali 1:24

Post autor: radek »

Tadheus.
Dosyć obrażania ludzi. Wielu ludzi ucieka z Kogi przez Twoje wypowiedzi. Nie mogę na to pozwolić, aby jedna osoba wnosiła taki ferment w całą społeczność.
Niestety ban.
Radosław Kubera
Koga Portal
Zablokowany