Witam wszystkich

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maxen
Posty: 5
Rejestracja: 02 lut 2011, 21:21

Witam wszystkich

Post autor: Maxen »

Witam was nazywam się Mateusz, mam 23 lata i mieszkam w Gdańsku. Studiuję w Gdyni na akademii morskiej. Do modelarstwa wracam po dość długiej przerwie. Historię z modelarstwem rozpocząłem klejąc kartonówki z MM. Przez długi czas byłem stałym obserwatorem kogi, dzisiaj postanowiłem wam przedstawić się i dolączyć do waszego grona :)

Obecnie dłubię statek M/S Ziemia Szczecińska z wydawnictwa Orlik. Model nie powstaje w standardzie, używam wszystkich dostępnych materiałów. Niedługo założę wątek z relacją.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
poszukiwacz
Posty: 7
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Witam wszystkich

Post autor: poszukiwacz »

Witam kolego ;)

Ja proponuje Ci zacząć od modelu " DŻONKA" bardzo łatwo zbudować , na materiały nie wydasz dużo kasy.

Mi kiedyś też doradzono że mam zacząć od dżonki, mieli racje model dość łatwy do zrobienia .Przy jego budowie wiele się naucz.

Pozdrawiam Robert
erykmodel
Posty: 62
Rejestracja: 14 gru 2010, 20:58

Re: Witam wszystkich

Post autor: erykmodel »

No to ja czekam na tą relację bardzo jestem ciekaw . Sam buduję taki model :D Ps. nie ma na co czekać można zacząć relację w trakcie budowy może ona pomóc innym w doborze wykonania elementów
ODPOWIEDZ