Forum Koga • Strona główna - Koga Portal - Modele - Żaglowce - Statki - Okręty - Forum modelarskie • Witam wszystkich
Strona 1 z 1

Witam wszystkich

: 06 lut 2011, 13:00
autor: Maxen
Witam was nazywam się Mateusz, mam 23 lata i mieszkam w Gdańsku. Studiuję w Gdyni na akademii morskiej. Do modelarstwa wracam po dość długiej przerwie. Historię z modelarstwem rozpocząłem klejąc kartonówki z MM. Przez długi czas byłem stałym obserwatorem kogi, dzisiaj postanowiłem wam przedstawić się i dolączyć do waszego grona :)

Obecnie dłubię statek M/S Ziemia Szczecińska z wydawnictwa Orlik. Model nie powstaje w standardzie, używam wszystkich dostępnych materiałów. Niedługo założę wątek z relacją.

Pozdrawiam :)

Re: Witam wszystkich

: 06 lut 2011, 13:22
autor: poszukiwacz
Witam kolego ;)

Ja proponuje Ci zacząć od modelu " DŻONKA" bardzo łatwo zbudować , na materiały nie wydasz dużo kasy.

Mi kiedyś też doradzono że mam zacząć od dżonki, mieli racje model dość łatwy do zrobienia .Przy jego budowie wiele się naucz.

Pozdrawiam Robert

Re: Witam wszystkich

: 06 lut 2011, 13:39
autor: erykmodel
No to ja czekam na tą relację bardzo jestem ciekaw . Sam buduję taki model :D Ps. nie ma na co czekać można zacząć relację w trakcie budowy może ona pomóc innym w doborze wykonania elementów