Witam wszystkich

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
sprite
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Witam wszystkich

Post autor: sprite »

Zanim trafiłem na to forum w mojej główce zrodził sie pomysł wykonania drewnianego modelu na podstawie MM uzupełnionego o detale których zarys i wygląd znajdę w necie. Nie posiadam jednak wyglądu wnętrza żaglowca tzn dolnego pokładu oraz kabiny kapitana (nie wiem dokładnie jak to sie nazywa). A z tym HMS to nie wiedziałem w necie figuruje to i to oznaczenie :P
Awatar użytkownika
Budrys
Posty: 577
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Witam wszystkich

Post autor: Budrys »

Kontynuując poprzednią myśl mam nadzieję, że tutaj: http://membres.lycos.fr/hmsbounty/english/maquette_portal.htm , powinieneś znaleźć właściwy obgląd i wiele interesujących szczegółów przedsięwzięcia budowy modelu Bounty. Jedną z tych relacji przedstawiał swojego czasu Tomek Aleksiński na forum PWM - Henry Bikhaziego.
"Drewniana" replika Bounty z Małego Modelarza a jeszcze z zamiarem jako takiego pokazania szczegółów wnętrza i wyposażenia to rozwiązanie raczej w stylu: byle co, byle jak i byle szybko! :( Korzystając z planów można zrobić całkiem przyzwoity model Bounty.
Pozdrawiam
Wojciech [Budrys]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
"Where there is a will there is a way"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
sprite
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Witam wszystkich

Post autor: sprite »

"Drewniana" replika Bounty z Małego Modelarza a jeszcze z zamiarem jako takiego pokazania szczegółów wnętrza i wyposażenia to rozwiązanie raczej w stylu: byle co, byle jak i byle szybko!

Nigdzie mi sie nie spieszy ale zapewne nie ustrzegne sie błedów jako ze pierwszy raz buduje model tego typu i jeszce nie posiadam doswiadczenia. A jeśli chodzi o MM to niestety nie posiadam innych planów na dzień dzisiejszy :dry: jeśli tylko znajdę coś lepszego napewno MM pujdzie w niepamięć. Wracając do wnętrza to nie mam zamiaru robic przekroju, tylko te bardziej widoczne elementy np to co bedzie widać przez greting i szyby na rufie (choć nie wiem czy mnie to nie przerośnie).
ODPOWIEDZ