Sowiecka motorówka NKL27

Relacje z budowy tych jednostek
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 674
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Sowiecka motorówka NKL27

Post autor: grzegorz75 »

Takiego plastikowego siurka wziąłem na tapetę . Nie dokonywałem żadnych przeróbek , poza jakimiś drobiazgami . Tak jak producent zrobił , tak polepiłem i czym prędzej wziąłem się do pacykowania ( ćwiczyć i trenować :lol: ) . Ogólnie rzecz biorąc , to cały ten zestaw należałoby przerobić , ale nie o to chodzi . Nie jest to też mój model życia tylko kolejny ćwicznik. Wbrew pozorom , żeby to pozlepiać , trzeba się trochę nagimnastykować , bo to wschodni producent i do tego "małonakładowy" . Nie ma co się rozpisywać tylko wstawiam po kolei fotogramy . W tej ruskiej łuTce próbowałem z na płaskim plastiku malować różne rodzaje postarzonego drewna . Jak na pierwszy raz jestem całkiem zadowolony nawet . Oczywiście łajba jest w koncepcji bardzo mocno zużytej ....

Nie ma co się rozpisywać tylko wstawiam po kolei fotogramy . Pozostało mi zrobić kilka detali , kotwice , flagsztok , śrubę , może jakąś podstawkę i ruskiego marynarza .
Załączniki
nkl15.jpg
nkl14.jpg
nkl14.jpg (11.5 KiB) Przejrzano 9057 razy
nkl13.jpg
nkl12.jpg
nkl11.jpg
nkl10.jpg
nkl9.jpg
nkl8.jpg
nkl7.jpg
nkl6.jpg
nkl5.jpg
nkl4.jpg
nkl3.jpg
nkl2.jpg
nkl1.jpg
http://www.iik.suzuki.pl/
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 674
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Sowiecka motorówka NKL27

Post autor: grzegorz75 »

ciąg dalszy :
Załączniki
nkl29.jpg
nkl28.jpg
nkl27.jpg
nkl26.jpg
nkl25.jpg
nkl24.jpg
nkl23.jpg
nkl22.jpg
nkl21.jpg
nkl20.jpg
nkl19.jpg
nkl18.jpg
nkl17.jpg
nkl16.jpg
http://www.iik.suzuki.pl/
Awatar użytkownika
jeskom
Posty: 269
Rejestracja: 26 paź 2011, 23:07

Re: Sowiecka motorówka NKL27

Post autor: jeskom »

Grzegorz co ty robisz! Weź odremontuj i normalnie odmaluj te łódkę bo cała rdzą zalatuje :D

.....piękne malowanie, zazdroszczę :(
Awatar użytkownika
futaba
Posty: 97
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Re: Sowiecka motorówka NKL27

Post autor: futaba »

Jak dla mnie:
temat - 10 pkt.
technika - 10 pkt.
koncepcja - 1 pkt. (bo nie podobają mi się "brudne" modele)
Pozdrawiam
Grzegorz Jermołaj
Pływające i latające RC.
Awatar użytkownika
jeskom
Posty: 269
Rejestracja: 26 paź 2011, 23:07

Re: Sowiecka motorówka NKL27

Post autor: jeskom »

"koncepcja - 1 pkt. (bo nie podobają mi się "brudne" modele)"...a ty futaba myślisz że jak zbudujesz modelik na biało pomalowany to jesteś gość? To co robi grześ to prawdziwa sztuka odwzorowania najmniejszego detalu.
Awatar użytkownika
paniol2005
Posty: 92
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Sowiecka motorówka NKL27

Post autor: paniol2005 »

Żeby nie było że forum żyje tylko na SB
Wpiszę to samo :
Po chuj ta dyskusja o modelach brudnych lub czysych , przeciez Grześ do cholery jasno określił cel tych modeli.
Pozdrwiam - Tomek
Awatar użytkownika
rychenko
Posty: 677
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Sowiecka motorówka NKL27

Post autor: rychenko »

Tak na marginesie to chętnie bym zobaczył kolego FUTABA Twoje modele , może będziesz łaskaw i zapodasz tu Nam jakieś zdjęcia , bo na razie to tylko wymądrzać się umiesz , może też doczekamy się tego napędu azymutalnego co kiedyś obiecałeś zrobić i pokazać jak to sam określiłeś „organoleptycznie „
Pozdrawiam Ryszard
Tu zaopatruję się w polistyren i inne materiały
http://www.swiatmodeli.eu/
Awatar użytkownika
Sance
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2012, 19:21

Re: Sowiecka motorówka NKL27

Post autor: Sance »

Ot i cała Koga.
Kolega pochwalił model i malowanie oraz wyraził swoje zdanie na temat modeli wyglądających na zaniedbane a już trzeba jego i jego modele pojechać.
Obrazek
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Sowiecka motorówka NKL27

Post autor: jerry_bee »

Sance pisze:Ot i cała Koga.

piszesz w swoim imieniu, czy wszystkich 2774 zarejestrowanych (nie licząc Ciebie, stan na 23.09.2013, godz. 15,24)? masz na myśli każdego z tych 2774 Kogowiczów? no i o co chodzi? o możliwość wyrażenia swojej opinii czy o brak takiej możliwości? czy o formę wyrażenia opinii? co do tego ma "cała" Koga? może od razu pisz "Polacy". albo zobacz to: "Ot i cała ludzkość." nie ma co się rozdrabniać, idźmy na całość.
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
rychenko
Posty: 677
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Sowiecka motorówka NKL27

Post autor: rychenko »

Sance widzę ze co jakiś czas musisz „ugryźć” Kogę i nie możesz się powstrzymać albo boli cię ze Koga jeszcze śmie działać , to tak na marginesie , pisząc do kolegi Futaby nie pojechałem po Jego modelach jakbyś czytał ze zrozumieniem ale chciałbym je po prostu zobaczyć ,pewnie nie tylko ja , bo jak na razie to kolega Futaba pisze różnego rodzaju w różnych tematach porady a ja chciałbym wiedzieć czy to jest tylko teoria czy pisze w oparciu o doświadczenie swoje przy budowie swoich modeli stąd tez moja prośba aby może pokazał kilka fotek swoich modeli .
Pozdrawiam Ryszard
Tu zaopatruję się w polistyren i inne materiały
http://www.swiatmodeli.eu/
ODPOWIEDZ