zjazd Kogi 2008

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: jerry_bee »

miało być w roku szkolnym, ale w tym roku nie będzie. kapelusze górą ;)

czas trwania wystawy niekoniecznie musi się pokrywać z czasem zjazdu. dobrze by było, gdyby modele mogły postać dłużej, nasze spotkanie może być wręcz weekendowe. sprawa logistyki przywozu i odbioru modeli jest otwarta. myślę, że centrum/muzeum poświęci na to trochę pieniędzy.

padła też propozycja, żeby zjazd urządzić w formule otwartych 'widełek', tzn. spotykamy się w dniach od ... do ..., początek kilka dni przed, koniec kilka dni po wystawie. w ten sposób więcej osób może dopasować swoje terminy urlopów itd. ryzyko jest takie, że pewne osoby nie będą miały szans spotkać się ze sobą... a dyżurny ma zabawę przez blisko 2 tygodnie...

zjazd kilkudniowy, tym bardziej z rodzinami ma sens. w okolicy jest kilka miejsc wartych zwiedzenia, więc żony i dzieci niekoniecznie muszą się nudzić. jeśli chcecie to zrobię przegląd okolicznych atrakcji sierpniowych.

jak dla mnie dzień startowy i końcowy nie mają wielkiego znaczenia, z wiadomych względów, dlatego bardziej czekam na Wasze propozycje. Radek podał pierwszą propozycję czasową, proszę się ustosunkowywać. jeszcze jakąś datę do tego dodajcie.
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
Zbyszek
Posty: 968
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: Zbyszek »

No to jeśli można:

1. Wydaje mi się że najlepszy był by ostatni tydzień sierpnia, zawsze część młodzieży wróć z wakacji i może poogląda.


2. Czasu trwania:

- pierwszy warunek gabloty dla modeli bo inaczej nikt nie zostawi modelu otwartego bez opieki, ci co byli na pierwszej imprezie to wiedzą dlaczego;

- wyznaczył bym jeden termin spotkania dla wszystkich np. sobota, dlaczego - żebyśmy wszyscy się mogli się zobaczyć a nie tylko Jarek będzie miał ten przywilej :whistle:;
Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1881
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: oksal »

to co z tym terminem?
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: jerry_bee »

ostatnie ustalenia wyglądają tak:
1/ Centrum chętnie by widziało nasz przyjazd w poniedziałek 18 sierpnia - mamy dzień na spokojne rozstawienie modeli, przygotowania itepe; gdyby ktoś nie mógł pojawić się tak wcześnie osobiście sprawa dojechania modeli jest otwarta: w grę wchodzi sfinansowanie kuriera, przesyłki kolejowej etc.
2/ otwarta dla publiczności wystawa trwa od 19 (wtorek) do 24 (niedziela) sierpnia
3/ my spotykamy się w pełnym gronie w weekend 23/24 sierpnia
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1881
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: oksal »

Dla mnie będzie to ciężki termin. 29 VIII- to w szkole tradycyjna plenarka- coś obowiązkowego ale da się złamać dyrektora. 1 IX- to zawód każe mi już kochać młodzież od 8 do 15 i tak do końca czerwca. 1 września na 100% dostaję wychowawstwo. Już mnie coś trafia:)) Tu już obowiązkowo muszę być w pracy. Wygląda na to, że o świcie 31 VIII podniosę kotwicę. A to oznacza bardzo krótką wizytę i mało piwa... Jerry a jak ze spaniem? Jak to będzie internat to już młodzi będą zjeżdżać na rozpoczęcie roku szkolnego Chyba ze sobie z modelem przyjadę 25 pobędę trzy dni i zwinę się znim 28. Zawsze z kimś w tym czasie więcej piwa wypić można:))
Awatar użytkownika
Adam70
Posty: 268
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: Adam70 »

:unsure: Szkoda, że tak próżno jest termin spotkania. Jerry nie dałoby się wcześniej zrobić, chociaż o tydzień ???? To tylko siedem dni wcześniej albo aż siedem dni później. Jeśli termin jest już na 100% ustalony to sie dopasuję.
Pozdrawiam Adam
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: jerry_bee »

termin przesunięty, poprawiłem we wcześniejszym poście.
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1881
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: oksal »

jerry_bee napisał:
[ otwarta dla publiczności wystawa trwa od 19 (wtorek) do 24 (niedziela) sierpnia
3/ my spotykamy się w pełnym gronie w weekend 23/24 sierpnia[/quote]

Masz Jerry moc sprawczą:)) Ja bym się zjawił tak od czwartku do niedzieli to jest od 21 do 24
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: RomekS »

Będę na Zjeździe od piątku (22) do niedzieli (24).
We wtorek 26 sierpnia lecę na dwa tygodnie do Barcelony.
(dokładnie to plaże Platja d'Aro....)
Dobrze, że nie tydzień wcześniej.

Ten sierpień to najfajniejszy miesiąc w roku.
Nie dość, że urlop i lato to jeszcze takie fajne imprezy...
:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Czy ktoś w poniedziałek 18 sierpnia będzie jechał przez Toruń ,
i mógłby zabrać moją ST ??
Dodaję stado (małe, coby modelu nie rozdeptały) Żubrów
Awatar użytkownika
Emilius
Posty: 417
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: Emilius »

Planuję także pobyt w tym terminie, jak i Romek, ale trasy przelotu nie znam jeszcze dokładnie.
Sail Ho!
Emil

W stoczni Santisima Trinidad
www.Santisima Trinidad.jun.pl
ODPOWIEDZ