zjazd Kogi 2008

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: jerry_bee »

niestety, stało się...
termin wrześniowy jest już niemożliwy - wyskoczyła 'nieoczekiwana' rocznica dawnej Fabryki Gazomierzy (Centrum i Muzeum mieszczą się w budynku po-fabrycznym), do tego dochodzą te nieszczęsne spotkania teatralne...
mamy za to do dyspozycji cały sierpień, wpisali już nawet nas do harmonogramu:
http://www.cwrdw.tczew.pl/wystawy2008.html
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: mirek »

W takim razie nie pozostało nam, nic innego jak ustalić termin i z niecierpliwością oczekiwać spotkania z kolegami. Mam cichutką nadzieję , ze w tym roku będzie nas więcej.
A ci co byli w ubiegłym roku przyjadą na pewno ( mam taką nadzieję ).
Takiej atmosfery jak była to chyba nie ma nigdzie.
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1881
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: oksal »

Mirek dobrze prawi:) no i Mirek teraz ja Ci stawiam piwo i obiecuję, że nie rozbiję kufla:)
Awatar użytkownika
JurekBin
Posty: 1541
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: JurekBin »

i wpadniesz na dłużej ;)
Pozdrawiam
Jurek

https://www.jerzybin.com
Awatar użytkownika
lesiu117
Posty: 220
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: lesiu117 »

czekam na date i wpisuje w kalendarz :D
w stoczni:
Bismarck
Wiechus
Posty: 78
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: Wiechus »

Zrobię wszystko by dotrzeć do Tczewa i już się ślinię na widok tych wszystkich cudowności(okrętów, żaglowców, holowników, itp)no i możliwość poznania Was osobiście:) ;)
Awatar użytkownika
Cezar65
Posty: 116
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: Cezar65 »

I ja również bardzo bym chciał uczestniczyć w tym zjeździe. Jeżeli tylko czas pozwoli i sprawy zawodowe.
Na szczęście do Tczewa mam blisko i myślę, że żaden :evil: nie pokrzyżuje moich planów. Oczywiście mam nadzieję, że również majtki są mile tam widziani. Pozdrawiam Czarek
http://budowa-modelu-atlas-ll.blog.onet.pl
Awatar użytkownika
rczarnec
Posty: 283
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: rczarnec »

oksal napisał:
... obiecuję, że nie rozbiję kufla :) ...


W sierpniu będzie trochę trudniej, ale chyba da się zrobić. I ja obiecuję, że nie stłukę (Romek wie o czym mówię...) :blush:
Pozdrowienia
Robert Czarnecki
logitec
Posty: 59
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: logitec »

kurcze ten pierwszy i ostatni termin przeboleje ale eby Koga przegrała z takimi wystawami:
18. 10.09.-14.09.08 – 15-lecie Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym
19. 16.09.–28.09.08> – Galeria dla Ciebie – wystawa kapeluszy Zofii Petk

szczególnie ten drugi wydaje mi się dość atrakcyjnym tematem! wow to musi być COŚ!!!
www.modelsdockyard.com
Awatar użytkownika
radek
Posty: 743
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: radek »

Śledzę, śledzę i śledzę aż się wypowiem:
Więc Jerry pytanko - bo zdaje się że muzeum woli to zorganizować wystawę (przy naszym spotkaniu) w roku szkolnym aby mogli przyjść uczniowie?
i druga sprawa - muzeum chciało aby wystawa trwała dłużej niż weekend, przynajmniej tydzień, z tego co pamiętam.

Dlatego proponuję taki układ (propozycja na dziś, do ustalenia i modyfikacji):
- wystawa będzie trwać od danego piątku do niedzieli następnego tygodnia (9 dni);
- zjazd Kogi to ten drugi piątek do niedzieli (2~3 dni);
- aby modele mogły znaleźć się wcześniej jakaś ogólna wcześniejsza zwózka modeli - albo ciężarówka co obskoczy dane obszary i przywiezie, albo np. wcześniej nadajemy modele pociągiem (przesyłka konduktorska). To do ustalenia w ramach budżetu i możliwości, jakąś logistykę da sie ustalić. Zasada ogólna, że modele są przed nami, my je w drugi weekend odbieramy osobiście i zabieramy ze sobą.
- No i weźcie rodziny - jak chcecie je przekonać do tego pięknego hobby jak uprawiacie je sami;

Już nie mogę się doczekać.
Radosław Kubera
Koga Portal
ODPOWIEDZ