Witam serdecznie - Kuba z Lublina

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
yaqbs
Posty: 0
Rejestracja: 18 sty 2013, 23:49

Witam serdecznie - Kuba z Lublina

Post autor: yaqbs »

Witam szanowne grono modelarzy. Na imię mam Kuba. Mam 37 lat. Pasjonuję się przede wszystkim żeglarstwem w różnych postaciach :) Z modelarstwem mam do czynienia od lat młodzieńczych ale z długimi przerwami. Na początku był plastik i karton (ze 25 lat temu :) ) Długa przerwa i dwa lata temu kolega zaraził mnie z powrotem. Popełniłem (nie do końca) dwa modele szkutnicze w plastiku (Cutty Sark Academy i Galeon Revella) i uznałem że to nie to ..... że trzeba mi czegoś więcej ..... czego? zapachu obrabianego drewna :) Po prostu uwielbiam ten zapach. Kilkakrotnie zdarzało mi się (i zdarza) szkutniczyć w 1:1 i tam ten zapach poznałem. Obecnie jestem straszną hubą - czytam bez przerwy forum Kogi i uczę się od szanownych kolegów ile tylko mogę. Zbudowałem warsztat w piwnicy i wyposażyłem troszkę. Na warsztat "szkoleniowo" wrzuciłem La Pinta 1:65 Atresania Latina i próbuję przekuć teorię w praktykę. To chyba na razie tyle. Dziękuję Wam za niesamowicie bogate źródło wiedzy modelarskiej...... Stopy wody :D
Awatar użytkownika
Borek
Posty: 379
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Wroc\u0142aw","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Witam serdecznie - Kuba z Lublina

Post autor: Borek »

Witam Ciebie na forum.
Jeżeli chcesz się nauczyć budować piękne modele, nie mogłeś trafić na lepsze forum. Wystarczy czytać, słuchać porad doświadczonych kolegów, z pokorą przyjmować krytykę, a będzie dobrze :) Zakładaj relację i pokazuj na bieżąco co budujesz. Pozdrwiam
Pozdrawiam serdecznie Piotr
Awatar użytkownika
awas
Posty: 434
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Witam serdecznie - Kuba z Lublina

Post autor: awas »

Witam sąsiada
Artur
Awatar użytkownika
yaqbs
Posty: 0
Rejestracja: 18 sty 2013, 23:49

Re: Witam serdecznie - Kuba z Lublina

Post autor: yaqbs »

Zgodnie z sugestią zakładam relację w dziale dla nowicjuszy. Szczerze liczę na konstruktywną krytykę i wyrozumiałość :)
ODPOWIEDZ