Wschodnie zamówienie...

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

Awatar użytkownika
mati
Posty: 554
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"Sosnowiec,G\u00f3rno\u015bl\u0105sko-Zag\u0142\u0119biowska Metropolia,wojew\u00f3dztwo \u015bl\u0105skie,Polska,pl","lat":"50.2780834&am

Wschodnie zamówienie...

Post autor: mati »

Witam,
Wraz z Panem Mirkiem szukamy i chcielibyśmy zachęcić kilka osób do przyłączenia się do zamówienia odlewów naszego kolegi z Ukrainy... czyli Aleksa Baranova...
Wyrobów jego, podobnie jak wyrobów naszego Mirka przedstawiać nie trzeba... co tu dużo pisać są rewelacyjne ;) Będąc niedawno w Łodzi strzeliłem kilka fotek tych odlewów, aby można było zobrazować jak one wyglądają... akcesoria typu knagi, polery, haki, nagle, okucia itd... z tego co wiem są dostępne w formie surowych odlewów... co do luf to jak w temacie "Ciekawa oferta" zostało napisane są dostępne w formie surowych odlewów, po wstępnej obróbce mechanicznej i wykończone na glanc ;)

Ceny oraz wymiary poszczególnych akcesoriów, jak i luf są dostępne na stronie Aleksa czyli:

http://www.shipmodels.com.ua/eng/accessories/index.htm

u dołu strony jest możliwość pobrania cennika w formie pliku PDF...

Zamówienia proszę składać bezpośrednio do Mirka Rybusa, gdyż on będzie naszym "ukraińskim łącznikiem" :P

Osoby chętne do podpięcia się pod to zamówienie proszę są o dodawanie odpowiedzi w temacie... a szczegółowe zamówienie przekazywać na PW lub mail Mirka...

Płatność za zamówione akcesoria nastąpi z góry... tuż po wyliczeniu kosztów tych elementów i podzielonego kosztu wysyłki na wszystkich zamawiających... (bliższe info dotyczące płatności - Mirek) co do terminu realizacji będziemy go znali zapewne po złożonym zamówieniu...

Apeluję aby przemyśleć temat i podejść do niego jak osoba dorosła... jeśli ktoś nie ma zamiaru, nie jest pewny czy chcę coś kupić niech się wstrzyma i dobrze przemyśli zanim się zgłosi... chcemy w ten sposób uniknąć niepotrzebnego zamieszania... ;)

Powodem takiego "oficjalnego" zamówienia jest obniżenia kosztów wysyłki z Ukrainy do Polski, które niestety są dość wysokie, ale mamy wtedy gwarancje, że taka przesyłka dotrze do osoby zamawiającej...

Ja, jak i kilku innych kolegów z naszego forum już się przekonałem o świetnej jakości tych wyrobów... warte są tych "ojro" w końcu tworzone są w oparciu o bogate zbiory szkutnicze autora jak i produkowane charakterystyczną metodą oddającą najwięcej szczegółów... czyli metodą trąconego wosku...
Materiał świetnie czerni się oksydami, gdyż jest to stop mosiądzu i srebra...

Czekamy na Wasz odzew, ja ze swojej strony pozwolę sobie co jakiś czas odświeżyć temat aby wisiał i był widoczny dla zainteresowanych... no chyba, że Radek pomoże i zawiesi ten temat na jakiś czas aby był widoczny w miejscu tam gdzie ostatnio dodane posty...

Myślę, że czas jaki damy na zebranie chętnych to coś ok. 2-3 tyg. (w zupełności powinno wystarczyć dla zainteresowanych)

Poniżej fotki tych odlewów... więcej dostępnych na w/w stronie.

Dziękuję ;)
Załączniki
DSC01658.JPG
DSC01657.JPG
DSC01656.JPG
DSC01655.JPG
DSC01649.JPG
Knaga wantowa...
Knaga wantowa...
DSC01645.JPG
DSC01642.JPG
DSC01637.JPG
DSC01634.JPG
DSC01632.JPG
The world is yours...
Awatar użytkownika
mati
Posty: 554
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"Sosnowiec,G\u00f3rno\u015bl\u0105sko-Zag\u0142\u0119biowska Metropolia,wojew\u00f3dztwo \u015bl\u0105skie,Polska,pl","lat":"50.2780834&am

Re: Wschodnie zamówienie...

Post autor: mati »

odświeżam... ;)
The world is yours...
Awatar użytkownika
safari28
Posty: 189
Rejestracja: 14 gru 2010, 20:58

Re: Wschodnie zamówienie...

Post autor: safari28 »

mati086 pisze:odświeżam... ;)

Na pewno będę chciał skorzystać ale dopiero pewnie przy 3 modeliku
Awatar użytkownika
mati
Posty: 554
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"Sosnowiec,G\u00f3rno\u015bl\u0105sko-Zag\u0142\u0119biowska Metropolia,wojew\u00f3dztwo \u015bl\u0105skie,Polska,pl","lat":"50.2780834&am

Re: Wschodnie zamówienie...

Post autor: mati »

W takim razie jak chcesz skorzystać, ale przy 3 modelu... sugeruje robić powoli zakupy aby rozłożyć sobie koszty w czasie... ;) które niskie nie będą...
The world is yours...
ODYSEUSZ
Posty: 62
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Wschodnie zamówienie...

Post autor: ODYSEUSZ »

Witam.
Jestem zainteresowany zakupem dzwonu - 8mm do mojej zabawki.Mogę go zamówić w ciemno.
Działa i falkonety do szebeki są genialne.Ze wzg. na koszty wysyłki całkiem sympatyczne wydają się zakupy grupowe.
Szczegóły zamówienia uzgodnię z p.Mirkiem.
Pozdrawiam.Marcin
Awatar użytkownika
mati
Posty: 554
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"Sosnowiec,G\u00f3rno\u015bl\u0105sko-Zag\u0142\u0119biowska Metropolia,wojew\u00f3dztwo \u015bl\u0105skie,Polska,pl","lat":"50.2780834&am

Re: Wschodnie zamówienie...

Post autor: mati »

odświeżam...
The world is yours...
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Wschodnie zamówienie...

Post autor: mirek »

Same odlewy może nie prezentują okazałe , ale na modelu Aleksa są rewelacyjne.
Nad tym modelem właśnie teraz pracuje Aleks
Załączniki
P2250003.jpg
P2250004.jpg
P2250005.jpg
P2250006.jpg
P2250007.jpg
P2250008.jpg
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Wschodnie zamówienie...

Post autor: oksal »

Te okręty są dużo więcej niż ładne, aż nie wiem jak je chwalić, brak słów.
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Wschodnie zamówienie...

Post autor: myszor »

Te modele są piękne , ale to nie są modele samodzielne . Jak ma się kasę to można zamówić cuda .
Może narażę się pewnym osoba ale to nie wprawia mnie w ekstazę . Jest to mistrzostwo Świata ale grupowe . Mam wielki szacunek do Tych ludzi którzy wykonali te rzeźby i oprzyrządowanie . Nigdy nie wierzyłem w to że takie modele wykona jeden człowiek i będzie uważał się za Mistrza Świata.
To jest biznes i nie ma co się podniecać . Masz kasę to kupisz takie elementy do modelu że mózg siada.
A kiedyś byłem takim głupim młodym modelarzem który wierzył w talent ludzi .
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
bartes123
Posty: 759
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Wschodnie zamówienie...

Post autor: bartes123 »

Andrzejku, ten biznes, to Baranov... On to sam robi. Mało że robi, pokazywał na zdjęciach jak nieodżałowany Roma. W Victorii były nachalne i chamskie fotki typu "krok po kroku robię to i śmieję się wam w twarz" - nie tylko z rzeźbami, które sam wylewał w wosku, ale z bloczkami, co je sam robił, lawetami, co sam ciął, harmatami, co sam wywoskowywał. Liny, które kręcił swoim ropem na !!!szynach!!! a potem je impregnował. Andrzej, nie uwłaczam nikomu, wszędzie spotykamy geniuszy. Ten koleś, jest geniuszem modelarstwa szkutniczego. End of story.
ODPOWIEDZ