Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku

Gdzie co warto zobaczyć....
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mati
Posty: 554
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"Sosnowiec,G\u00f3rno\u015bl\u0105sko-Zag\u0142\u0119biowska Metropolia,wojew\u00f3dztwo \u015bl\u0105skie,Polska,pl","lat":"50.2780834&am

Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku

Post autor: mati »

Witam,

Korzystając z dnia wolnego postanowiłem wybrać się do Muzeum Morskiego na gdańskiej Ołowiance i popstrykać kilka fotek...
Może komuś do czegoś się przydadzą... oczywiście jest to tylko kilka fotek... cała sesja liczy ponad 200 zdjęć więc jeśli kogoś coś zainteresuje proszę pisać doślę dokładniejsze zdjęcia...
Miłego oglądania ;)

Pozdrawiam
Mateusz

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Coś dla budujących Victory... zdjęcia każdego z pokładów... w muzeum jest taka wielka sekcja (ze 2m wysokości)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W tym przypadku proszę o pomoc gdyż zainteresował mnie ten model... czy wie ktoś może czy są dostępne gdzieś jakieś plany Strzelca??

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Rekonstrukcja Bitwy pod Oliwą...

Obrazek

A to prawdopodobnie Papegojan... czyli to co aktualnie buduję ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
The world is yours...
Awatar użytkownika
mati
Posty: 554
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"Sosnowiec,G\u00f3rno\u015bl\u0105sko-Zag\u0142\u0119biowska Metropolia,wojew\u00f3dztwo \u015bl\u0105skie,Polska,pl","lat":"50.2780834&am

Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku

Post autor: mati »

C.D.

Działa Solena...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dwa holendry ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tu niespodzianka... Piękny model modelarza z Odessy... nie spodziewałem się go tutaj ;)

Obrazek

Obrazek
The world is yours...
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 966
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku

Post autor: ataman »

mati086 napisał:
Witam,



Obrazek



Widzę tu oryginał tego co ja zbudowałem w skali 1:10. Mój model stoi teraz w moim muzeum, które nota bene jest właścicielem tego co na fotce, CMM dostało to w depozyt jeszcze za czasów P. Smolarka
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mirek77
Posty: 537
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku

Post autor: Mirek77 »

W necie są plany fluity Derfflinger.Jak porównasz plany z modelem Strzelca z CMM to zobaczysz, że to to samo.
ODPOWIEDZ