Dwunastu Apostołów

Opisy budowy jednostek żaglowych
Awatar użytkownika
mati
Posty: 554
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"Sosnowiec,G\u00f3rno\u015bl\u0105sko-Zag\u0142\u0119biowska Metropolia,wojew\u00f3dztwo \u015bl\u0105skie,Polska,pl","lat":"50.2780834&am

Re: Dwunastu Apostołów

Post autor: mati »

Panie kolego Borsuku... fajnie, że pokazałeś co robisz, ale zapraszamy do założenia osobnej relacji.
Bo później nie będzie wiadomo co jest czyje ;)

A i parę "słów" o sobie w przywitalni będzie jak najbardziej na miejscu ;)

Pozdrawiam
Mateusz
The world is yours...
Awatar użytkownika
borsuk58
Posty: 0
Rejestracja: 12 mar 2015, 08:19

Re: Dwunastu Apostołów

Post autor: borsuk58 »

Mati nie ma sprawy tylko nie wiem czy jest sens powielać temat i zaśmiecać forum.
Ale jeżeli to konieczność to mogę założyć nowy temat
Pozdrawiam
Roman
Awatar użytkownika
mati
Posty: 554
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"Sosnowiec,G\u00f3rno\u015bl\u0105sko-Zag\u0142\u0119biowska Metropolia,wojew\u00f3dztwo \u015bl\u0105skie,Polska,pl","lat":"50.2780834&am

Re: Dwunastu Apostołów

Post autor: mati »

To nie konieczność. To raczej twoja wola. Jeśli chcesz się dzielić swoimi poczynaniami na forum... to zapraszamy do założenia relacji. Zawsze to kolejna relacja i kolejny... aktywny członek Naszej społeczności.

A w razie wątpliwości zawsze uzyskasz pomoc. Czasem sugestię czy radę.

Pozdrawiam
The world is yours...
Vorenus
Posty: 0
Rejestracja: 12 wrz 2014, 20:42

Re: Dwunastu Apostołów

Post autor: Vorenus »

Dzisiaj doszedł reklamowany numer i o ile jestem zadowolony z szybkości i bezproblemowego załatwienia sprawy to jakość nowych elementów trochę pozostawia do życzenia .
Ale tragedii nie ma ogólnie myślę że da się to wykorzystać i pociągnąć tego toboła dalej :).
Vorenus
Posty: 0
Rejestracja: 12 wrz 2014, 20:42

Re: Dwunastu Apostołów

Post autor: Vorenus »

Dużo wcześniej niż myślałem doszła przesyłka więc od razu biorę się do roboty :).
Dużo roboty raczej przy tym nie będzie więc wkrótce powinna być mała aktualizacja :)

Obrazek
Vorenus
Posty: 0
Rejestracja: 12 wrz 2014, 20:42

Re: Dwunastu Apostołów

Post autor: Vorenus »

No i mała aktualizacja , główne elementy drewniane na swoim miejscu nie miałem z nimi problemu na razie jest ok . Czas przyjrzeć się mniejszym pierdółką ;-)

Mam pytanie co do koła sterowego bo w zestawie jest metalowe nie powinno być z drewna ?

Obrazek
Awatar użytkownika
Mario69
Posty: 0
Rejestracja: 28 lut 2015, 20:15

Re: Dwunastu Apostołów

Post autor: Mario69 »

No już ładnie wygląda, robi wrażenie :) Coraz większa satysfakcja z klejenia. Co do koła sterowego to pewnie lepsze byłoby drewniane, bardziej autentyczne, no ale jak było naprawdę - trudno powiedzieć. Nie mam pojęcia. Może wypowiedzą się bardziej doświadczeni w historii żeglarstwa.
Vorenus
Posty: 0
Rejestracja: 12 wrz 2014, 20:42

Re: Dwunastu Apostołów

Post autor: Vorenus »

Elementy są wykonane dokładnie a z braku dobrych narzędzi może lepiej było by jednak zrobić coś żeby wyglądały jak z drewna wiem że to wygląda na chęć pójścia na łatwiznę ale nie do końca tak jest :-P .
Szkoda że nie dodałem zapałki do złapania skali ale jedna kratka to 1 cm .
Załączniki
nr10.jpg
Awatar użytkownika
Kedzios
Posty: 16
Rejestracja: 01 mar 2011, 13:50

Re: Dwunastu Apostołów

Post autor: Kedzios »

czy teraz sklejane elementy nie będą się wyginać? chodzi mi o sklejone elementy wręg i pozostałych elementów
Vorenus
Posty: 0
Rejestracja: 12 wrz 2014, 20:42

Re: Dwunastu Apostołów

Post autor: Vorenus »

Kedzios pisze:czy teraz sklejane elementy nie będą się wyginać? chodzi mi o sklejone elementy wręg i pozostałych elementów



Konstrukcja jest dobrze wzmocniona .

Żeby nie było że nic nie robię prace idą powoli do przodu :)
Załączniki
WP_20150803_002.jpg
ODPOWIEDZ