Nowy Kurs

Pierwsze kroki w modelarstwie szkutniczym
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bartes123
Posty: 762
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Nowy Kurs

Post autor: bartes123 »

Ja w takiej nietypowej sprawie piszę. Czy szanowni koledzy na zjeździe rozmawiali może o jakimś nowym kursie wirtualnym? Wiem że kiedyś była dyskusja coby może Ninę spróbować, jestem ciekawy czy pomysł jakoś się rozwija? A zauważyłem, że inicjatywy kursowe zbierają ogromne rzesze kogowiczów, więc tak tylko pytam...
Awatar użytkownika
radek
Posty: 743
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

O:Nowy Kurs

Post autor: radek »

Rozmowy były, ale na razie nic się z tego nie wykluło, co by mogło być oficjalnie ogłoszone.
Są prowadzone prace nad nowym projektem grupowym (już od długiego czasu) przez grupę osób, jednak nie jestem w stanie teraz określić ani czasu, ani w ogóle szans na powodzenie projektu. Na pewno jeszcze trochę trzeba będzie poczekać. Jeżeli projekt będzie gotowy, wtedy osoby zajmujące się tym dadzą stosowną informację. Prace trwają już od długiego czasu i osoby zaangażowane przygotowują się do tego gruntownie.
Czas pokaże - w końcu jesteśmy grupą hobbistów więc takie rzeczy dopóki nie wypalą do samego końca obarczone są dużym ryzykiem - tak już jest i to samo dotyczyło przez długi czas projektu Karl und Marie - taka specyfika tego typu przedsięwzięć.

Ale osobiście jestem dobrej myśli i trzymam za Was Panowie kciuki.

Pozdrawiam.
Radosław Kubera
Koga Portal
ODPOWIEDZ