Witam wszyskich

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Konrad86
Posty: 25
Rejestracja: 11 cze 2014, 08:00
Lokalizacja: {"name":"Cardenden","desc":"Cardenden,Fife,GB-FIF,Szkocja,GB-SCT,KY5 0BN,Wielka Brytania,gb","lat":"56.1461978","lng":"-

Witam wszyskich

Post autor: Konrad86 »

Witam wszystkich kogowiczow.
Mam na imię Konrad, obecnie mieszkam w Szkocji. Jako dziecko budowałem plastikowe modele samolotów i domki z zapałek. Kilka lat temu zbudowałem model Victoro podobny wydawnictwa Deagostini. Po długiej przerwie chciałbym powrócić do modelartwa. Jako Amator zaczynam od dzonki. Ogólnie bardzo lubie czytać Koge i oglądać wasze niesamowite dzieła.


Obrazek

Również hobbisycznie interesuje mnie wyrób srebrnej biżuterji.
Linki do moich wypocin pod spodem.

https://www.youtube.com/channel/UCBSDFM ... 18ySLDFQAA

https://www.instagram.com/konradjewellery/


Pozdrawiam wszystkich!
Awatar użytkownika
Jarcio
Posty: 90
Rejestracja: 17 lut 2011, 13:43

Re: Witam wszyskich

Post autor: Jarcio »

Witamy na Kodze. Cieszy widok żaglowca, który wykonałeś. Szacunek za ukończenie budowy. Widać, że masz świetny warsztat w zakresie obróbki metali. Z pewnością będzie to pomocne przy budowie modeli, a i niewątpliwie możesz służyć swoją wiedzą i doświadczeniem w tym temacie forumowiczom. Zdradzaj zatem jakieś tajniki, które mogą być pomocne przy obróbce metalowych elementów.
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Witam wszyskich

Post autor: Jarek »

Witam również i ja - swojego sąsiada.
Zaczynający od dżonki ?
Patrząc na Twój model i Twoje prace myślę, że amatorstwo masz już dawno za sobą.
Czekam na kolejne relacje.
matik401
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2022, 01:29

Re: Witam wszyskich

Post autor: matik401 »

Witam wszystkich,

Panowie i Panie

znalazłem się tutaj ponieważ szukam pomocnej osoby lub dobrej rady. Otrzymałem Pamiątkę po moim dziadku model statku o specyficznej budowie, niestety już delikatnie dotknięty czasem. Chciałbym go odnowić, odświeżyć, nadać mu wartości.
Czy na tym forum jest tablica ogłoszeń gdzie mógłbym zwrócić się o pomoc? Dodam, że jestem z Trójmiasta ale mogę również przedmiot wysłać.

Zdjęcia statku w moim profilu! Dzięki!

Będę wdzięczny za pokierowanie.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
TomekA
Posty: 392
Rejestracja: 03 paź 2011, 04:04

Re: Witam wszyskich

Post autor: TomekA »

A czemu ten bukszpryt taki, jak rog od nosorozca?
Moznaby to ewentualnie wymienic i dac nowy, bardziej normalny...
Ot, tylko tak pisze...
ODPOWIEDZ