Witam

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
marekkuba
Posty: 0
Rejestracja: 06 kwie 2016, 22:34

Witam

Post autor: marekkuba »

Parę słów o sobie.Mam na imię Marek miasto Międzyzdroje.Od 5 lat na emeryturze.Jako młody człowiek zacząłem interesować się modelarstwem ,na początku modele papierowe MM, później plastiki głównie statki i okręty.Przez wiele lat pracowałem na morzu,na statkach dalekomorskiej floty rybackiej.Rejsy długie i monotonne. Będąc w kolejnym rejsie,wpadł mi w ręce MM z Kogą Elbląską zrobiłem w wersji kartonowej-fornirową i tak zaczęła się moja przygoda modelarska ,później wykonałem 3x Wodnika w różnej skali,następnie Mayflower też z MM,udało mi się wpakować małego Wodnika do żarówki,dużej :D .Niestety nie mam żadnych fotek a modeliki poszły do ludzi,prezenty.Dwa lata wstecz prawie skończyłem,Żółtego Lwa powiększonego 3x z jednej z pierwszych wycinanek Shipyardu w wersji fornirowej,jutro wstawię fotki i podam wymiary.Obecnie od prawie 2l at pracuję nad przekrojem poprzecznym USS Constitution,też wstawię fotki i podam szczeguły.To na razie tyle .Pozdrawiam
ODPOWIEDZ