Witam wszystkich

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Adam85
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2012, 23:24

Witam wszystkich

Post autor: Adam85 »

Witam wszystkich na koga.net.pl:) jestem wiernym fanem i czestym bywalcem waszego forum. Nie dawno zdecydowałem sie dolaczyc do spolecznosci. Mam na imie Adam, mam 27 lat, modelarstwem zarazil mnie moj wujek kiedy mialem 12 lat, tak samo jak zeglarstwem(nie jestem juz majtkiem:P). Sklejalem wtedy rozne modele z "Malego Modelarza". Dwa lata temu kupilem pierwsza wycinanke wydawnictwa Shipyard, a mianowicie HMS Cleopatra, model dosyc zaawansowany, sklejalem w kartonie i waloryzowalem drewnem, niestety nie mam zbyt wielkiego doswiadczenia z drewnem;/ dlatego tez postanowilem dolaczyc. HMS Cleopatra nie przetrwala w jednym kawalku przeprowadzki, bylem na etapie konczenia olinowania stalego;( ... zawiedziony nie naprawilem usterek(byly zbyt duze). Zamowilem teraz wycinanke Alert i Le Courier, chcialbym ktoregos zrobic w drewnie, moze nie calkowicie, ale napewno w 80%.

Dziekuje i do przeczytania wkrotce:)
Awatar użytkownika
Borek
Posty: 379
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Wroc\u0142aw","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Witam wszystkich

Post autor: Borek »

Witaj Serdecznie.
Jeżeli chodzi o waloryzowanie modelu drewnem wszystko znajdziesz na forum w relacjach z budowy w dziale modele kartonowe i fornirowe. Polecam w szczególności relację kolegi Romka. Jak pisałeś coś tam już budowałeś więc doświadczenie w budowie jakieś jest więc może trzeba spróbować w drewnie.
Pozdrawiam i czekamy na relację z budowy :)
Pozdrawiam serdecznie Piotr
Awatar użytkownika
Adam70
Posty: 268
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Witam wszystkich

Post autor: Adam70 »

Witam na pokładzie imiennika i sąsiada " zza miedzy" :)
Pozdrawiam Adam
Adam85
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2012, 23:24

Re: Witam wszystkich

Post autor: Adam85 »

dzieki wielkie panowie, wlasnie sledzilem niemal wszystkie relacje pana Kagra oraz pana Romka i jestem pod mega wrazeniem, bede sie na nich wzorowal. Co do relacji to czekam tylko na model, ma przyjsc w poniedzialek, materialy kompletuje, jedynie to nie wiem co z samym drewnem;/ ale to juz bede pytal o rade w samej relacji.
ODPOWIEDZ