Sebastian.M wita na forum

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sebastian.M
Posty: 126
Rejestracja: 22 lis 2011, 17:25

Sebastian.M wita na forum

Post autor: Sebastian.M »

Witam
Nazywam się Sebastian mam 30 lat i piszę do was z Raciborza.
Od jakiegoś czasu przeglądam wasze forum i bardzo spodobała mi się miła i życzliwa atmosfera na nim panująca.
Modelarstwo okrętowe interesowało mnie od zawsze ale życie tak się potoczyło że nigdy się tym nie zająłem (o co mam żal do siebie teraz)
Moje całe doświadczenie to sklejony 12 lat temu jeden plastykowy model jakiegoś Hiszpańskiego galeona
Na początku roku jednak kot zrzucił go z szafki i model całkowicie się rozleciał, z bólem serca wyrzuciłem go do kosza.
Kilka dni później wchodzę do empiku a tu na półce leży sobie nr 1 HMS Victory więc go kupiłem i teraz składam,,,,,,,,,
Jak wdać w życiu tak to już jest że czasem aby pojawiło się coś nowego musi zniknąć stare.

Na forum nie widzę wiele relacji z tej gazetki i domyślam się że to może nawet trochę obciach w ten sposób składać model jednak gazetki zawierają wiele wiedzy i wiem to na pewno że budując model z samych planów na pewno bym go zepsuł więc to takie moje frycowe jakie płace jako początkujący.

Pozdrawiam i życzę samych wodowań w waszych stoczniach.

Sebastian.M
Awatar użytkownika
pdyner
Posty: 46
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Sebastian.M wita na forum

Post autor: pdyner »

Sebastian.M pisze:Witam
.....
Od jakiegoś czasu przeglądam wasze forum i bardzo spodobała mi się miła i życzliwa atmosfera na nim panująca.
.....


Hmmm . Chyba niezbyt dokładnie przeglądałeś forum :evil: (podkreślenie moje)

Ale witamy serdecznie. Czuj się jak u siebie w domu.
Pozdrawiam Przemek
ODPOWIEDZ