Witam bardzo serdecznie.

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dejmien
Posty: 22
Rejestracja: 19 lis 2011, 19:30

Witam bardzo serdecznie.

Post autor: Dejmien »

Witam Panowie, (Pań nie zaobserwowałem) :P
Od jakiegoś, już dłuższego czasu chodzi po mnie chęć powrotu do modelarstwa - myślę bardzo poważnie o modelarstwo szkutniczym. I tak trafiłem na "KogaPortal".
Nie mam na swoim koncie jeszcze żadnego modelu, ale jak każdy, kiedyś trzeba zacząć.
Mam nadzieję, że z waszą pomocą uda mi się zacząć, a dwa doprowadzić do konkretnych efektów.
Do tej pory sklejałem modele plastikowe - ciężarówki :P (wiem inny świat)
Sklejałem i latałem modelami drewnianymi - lata temu (wieku 15-17 lat) i nieprawda - ale nauczyłem się co nieco o drewnie.
A co do wieku - mam 23 lata - skończyłem kilka dni temu :P
Mieszkam i pracuje w Krakowie.
Kocham żeglarstwo - od prawie 8 lat pływam żaglówkami po Wielkich Jeziorach Mazurskich.
Organizuje rejsy i po prostu pływam, regularnie co roku - jedyna rzecz, którą od tak dawna robię systematycznie :P - bo mam czas aby zatęsknić.

Panowie jeszcze raz witam - mam nadzieje, że na powitaniu się nie skończy, i że mogę liczyć na wasze wsparcie merytoryczne i nie tylko. Na razie jestem na etapie czytania forum i zapoznawania się ze stroną. Podziwiam wasze prace i coraz bardziej zastanawiam się nad pierwszym modelem.
Liczę na miłe przyjęcie w wasze szeregi.
Pozdrawiam i do usłyszenia.
DAMIAN
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 967
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Witam bardzo serdecznie.

Post autor: ataman »

No to witamy Kolegę.
Panie są, w zdecydowanej mniejszości, ale są i czasem coś tam zbudują i pokażą.

Wejdź w swój poprzedni post, ....... i potem zrób edit... i będzie OK
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ