Witam wszystkich

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ramol
Posty: 91
Rejestracja: 23 lut 2011, 11:10

Witam wszystkich

Post autor: ramol »

Żeby regulaminowi stało się zadość, mam na imię Mariusz, zamieszkuję okolice Świdnika na wschodzie polski. Modelarstwem z różnymi przerwami to gdzieś ze 20 lat będzie jak się bawię. Interesują mnie modele bojowe z zakresu lotnictwa i okrętów wszelkiej maści, jednak nie późniejsze niż z okresu drugiej wojny światowej. Te nowoczesne jakoś do mnie nie przemawiają, ot takie zboczenie :-). Do tej pory modele tworzone z kartonu i plastyku, drewnianych jeszcze nie robiłem, choć swędzi mnie żeby spróbować. Sprubuję poniżej coś wkleić ze swojej dotychczasowej twórczości.
1:33 karton
1:33 karton

jak znajdę zdjęcia wykonywanych przez siebie okrętów to reż postaram się wstawić, przeważnie plastyj 1:400 druga wojna światowa.
Tak czy tak, jeszcze raz witam wszystkich i mam nadzieję zostać przyjętym w poczet braci kogowej.
Awatar użytkownika
awas
Posty: 434
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Witam wszystkich

Post autor: awas »

Witam i pozdrawiam krajana :)
Artur
Awatar użytkownika
Kazek
Posty: 717
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Witam wszystkich

Post autor: Kazek »

Witaj wsród braci Kogowej :) samolocik super kiedys tez takie robiłem no sorry moze nie tak fajne ale jak to zwykle bywało poszły przez okno z dymem fajnie sie kopciły bo kleiłem budaprenem. Czekam z niecierpliwoscia na coś pływajacego .
Pozdrawiam Kazik :)
Awatar użytkownika
ramol
Posty: 91
Rejestracja: 23 lut 2011, 11:10

Re: Witam wszystkich

Post autor: ramol »

awas pisze:Witam i pozdrawiam krajana :)
Artur

:shock: no proszę Świdnik, jaki ten świat mały :-)
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 674
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Witam wszystkich

Post autor: grzegorz75 »

Witaj , choć jakiś czas tu jesteś i zapewne studiowałeś interesujące Ciebie sprawy na forum . Piękny model kartonowy - a to znak , że dasz rade jak zły w budowie stateczków u nas . 8-)
http://www.iik.suzuki.pl/
Awatar użytkownika
ramol
Posty: 91
Rejestracja: 23 lut 2011, 11:10

Re: Witam wszystkich

Post autor: ramol »

dziękuję, tak, troszkę już tu u was szperam, :-), postaram się coś stworzyć pod waszym czujnym okiem .
Awatar użytkownika
ramol
Posty: 91
Rejestracja: 23 lut 2011, 11:10

Re: Witam wszystkich

Post autor: ramol »

żeby nie było że tu z nieba spadłem na bombowcu, prezentuję przykłady wykonanych przez siebie okrętów. Wykonane z plastyku 1:400, bez użycia jakichkolwiek zestawów waloryzujących. Relingi to kombinacja żyłki rybackiej i drucika z silniczka od zabawki. Modeli mam więcej ale chyba nie ma sensu wklejania całej posiadanej floty a pokazanie jedynie swojego "poziomu", choć oglądając inne relacje to nie wiem czy w ogóle można mówić o "poziomie"
Załączniki
maluchy plastyk 1:400
maluchy plastyk 1:400
jeden z trzech &quot;kieszonkowców&quot; niemieckich.<br />plastyk 1:400
jeden z trzech "kieszonkowców" niemieckich.
plastyk 1:400
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 1568
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Szczecin","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Witam wszystkich

Post autor: Andrzej1 »

ramol pisze:...Modeli mam więcej ale chyba nie ma sensu wklejania całej posiadanej floty a pokazanie jedynie swojego "poziomu", choć oglądając inne relacje to nie wiem czy w ogóle można mówić o "poziomie"


Witaj

W wątku "Witam wszystkich" fajny tekst. Najprzód się nieco podlizałeś pisząc o czujnym oku Kogowiczów a teraz toto.
Nie żebym zaraz czuł się urażony bo nie jestem modelarzem, ale kto wie, może inni, którzy wyczyniają tu moim zdaniem cuda, będą mieli Ci nieco za złe.
I czy "we w ogóle" wypada oceniać głośno poziom prowadzenia domu, do którego się weszło
z pierwszą wizytą ?


Z ukłonami
Andrzej Korycki
Awatar użytkownika
ramol
Posty: 91
Rejestracja: 23 lut 2011, 11:10

Re: Witam wszystkich

Post autor: ramol »

Momencik, nastapiło jakieś nieporozumienie,[ opatrznie zinterpretowałeś, mówiąc "o jakimkolwiek poziomie" miałem na myśli własne modele] to co tutaj wlkleiłem to wcześniejsze moje modele i doskonale sobie zdaję sprawę że porównując je z twórczością na forum to są poniżej jakiegokolwiek poziomu, dopiero tu zaistniałem i nic jeszcze nie robiłem "pod okiem kogi". To jest przywitalnia więc wkleiłem żeby się przedstawić kto ja i co robiłem. Na pewno nie jestem w stanie zrobić takiego podwodniaka jak robisz. Jeżeli zdjęcia które wstawiłem tak bardzo cię zdegustowały, to je po prostu usunę.
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 1568
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Szczecin","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Witam wszystkich

Post autor: Andrzej1 »

Ależ zdjęcia modeli podobają mi się bardzo. Nie należy być tak przesadnie skromnym, bo
wychodzą z tego takie jaja jak wychodzą. Nawet chciałem chwalić, ale tu natrafiłem ta taki wypadek, bo tak to rozumiem. A że czepiam się wypadków, to i Ciebie się czepiłem.

Z ukłonami
Andrzej Korycki
ODPOWIEDZ