Witam Waszmosciow

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pdyner
Posty: 46
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Witam Waszmosciow

Post autor: pdyner »

Mam na imie Przemek i jestem "swiezym" czterdziestolatkiem. Modelarstwem zajmuje sie od dziecka aczkolwiek z duzymi przerwami na jakies takie pierdoly jak nauka, zonka i dzieci (no i robote trza bylo znalezc). Do tej pory moje modele powstawaly z plastiku i papieru. Do drewna czulem jakas nieuzasadniona niechec (pewnie to wina Pani od ZPT);) . Ale poniewaz jak to mowia zycie zaczyna sie po 40-ce i urzekla mnie reklama HMS Victory z De Agostini, zainwestowalem swoje ciezko zarobione funty i podpisalem cyrograf na subskrypcje. A potem trafilem na to forum i po przegladnieciu Waszych relacji - zwatpilem. :( . Ale poniewaz uparty czlowiek jestem i to co zrobilem mnie zadowala to bede brnal dalej. Mam nadzieje, ze spolecznosc Kogi bedzie dla mnie wyrozumiala i dalej bede mogl czerpac z tej przebogatej kopalni wiedzy :whistle:
Pozdrawiam Przemek
Awatar użytkownika
Karrex
Posty: 1194
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam Waszmosciow

Post autor: Karrex »

Witaj na pokładzie, jak i w klubie +40 ;)

pdyner napisał:
...
urzekla mnie reklama HMS Victory z De Agostini, zainwestowalem swoje ciezko zarobione funty i podpisalem cyrograf na subskrypcje.
...
Ale poniewaz uparty czlowiek jestem i to co zrobilem mnie zadowala to bede brnal dalej. Mam nadzieje, ze spolecznosc Kogi bedzie dla mnie wyrozumiala i dalej bede mogl czerpac z tej przebogatej kopalni wiedzy :whistle:...

Czerpać z "przebogatej kopalni wiedzy" Kogi, to zapewne można i bez naszej wiedzy ;).
Ale skoro się zarejestrowałeś, to rozumiem, że w najbliższym czasie zakładasz relację z budowy (i tu będzie potrzebna "wyrozumiałość" braci Kogowej ;)).
Ja już ciekaw jestem tej relacji i życzę powodzonka.
Pozdrawiam
Karol

W stoczni: Santa Maria, San Juan Bautista, Santisima Trinidad, L'Ambitieux

Pozłotnictwo


Obrazek
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam Waszmosciow

Post autor: myszor »

Witaj Majtek . Ty za dużo nie myśl tylko dawaj tego Twojego Witka na Forum . Daj popatrzeć :) Dobrze trafiłes .
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
PawelCH
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam Waszmosciow

Post autor: PawelCH »

Witaj Przemku . Żonka i dzieci to dla ciebie jakieś tam pierdoły!!!!????Dla mnie rodzina zawsze jest na pierwszym miejscu! To wszystko co mam , a potem modele i inne tam pierdoły.
Paweł
Awatar użytkownika
pdyner
Posty: 46
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam Waszmosciow

Post autor: pdyner »

PawelCH napisał:
Witaj Przemku . Żonka i dzieci to dla ciebie jakieś tam pierdoły!!!!????Dla mnie rodzina zawsze jest na pierwszym miejscu! To wszystko co mam , a potem modele i inne tam pierdoły.


Sorry ale to mial byc zarcik:blush: . Moze powinienem dac odpowiedniego emotikona :whistle:
Pozdrawiam Przemek
Awatar użytkownika
halny55
Posty: 250
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam Waszmosciow

Post autor: halny55 »

Witaj Przemku,
będę z wielkim zainteresowaniem śledził Twoją relację.A to z powodu,że sam męczę się przy remoncie mojego "Vitka".I nie obawiaj się krytyki.Koledzy w ten sposób na prawdę chcą pomóc.Ja wielokrotnie korzystałem z pomocy "kogowiaków ",bo tu zawsze możesz na to liczyć.
Powodzenia w budowie.
I myślę,że Twoja żona będzie wyrozumiała.Bo na wyrozumienie mojej nie mogę liczyć.
Kłaniam się
Jurek


Obrazek
ODPOWIEDZ