Witanko

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marek_c4
Posty: 80
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Swarz\u0119dz","desc":"Swarz\u0119dz,gmina Swarz\u0119dz,powiat pozna\u0144ski,wojew\u00f3dztwo wielkopolskie,PL-30,62-020,Polska,pl","lat":"52.410

Witanko

Post autor: marek_c4 »

Witam
Jestem zupełnie świeżym (zarejestrowanym) użytkownikiem tego forum, i myślę że w dobrym tonie będzie napisanie kilku słów o sobie ;) .
Mój pierwszy kontakt z modelarstwem miał miejsce w czasach kiedy to w składnicy harcerskiej można było kupić aparaturę do zdalnego sterowania marki Pilot 2 oraz 4.
W tym właśnie okresie coś popchnęło mnie do modelarni w Centrum Kultury Zamek.
Traf chciał że była to akurat modelarnia szkutnicza, i od tego właśnie czasu "choroba" zwana dalej modelarstwem zaczęła się rozwijać :) .
Potem jakby na trochę (kilkanaście lat) mnie puściło, ale chyba tylko po to by teraz powrócić ze zwielokrotnioną mocą.
Teraz troszkę poważniej - moim hobby nie są redukcyjne modele żaglowców (jestem pełen podziwu dla tych modeli i ich twórców) , lecz modele pływające RC, ale w ostatnim czasie zaobserwowałem jakiś niczym nie wytłumaczony pociąg w kierunku modeli holowników.
Aktualnie pracuję nad pewną łódeczką (motorówka - konstrukcja własna), ale w planach mam budowę modelu holownika Klimek w skali 1:20.
Praktycznie rzecz biorąc będzie to moja pierwsza redukcja i dlatego mój wybór padł właśnie na tę jednostkę (mam nadzieję że dam radę).
Mam nadzieję że w razie problemów w budowie, będę mógł liczyć na Waszą pomoc
==========
Pozdrawiam wszystkich kolegów
Marek C
Pozdrawiam z Poznania
Marek C
Awatar użytkownika
rychenko
Posty: 677
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witanko

Post autor: rychenko »

Witaj Marku miło mi ze mogę cie powitać jako pierwszy na Kodze tak jak Ty kiedyś powitałeś mnie na forum C4 :)
Pozdrawiam Ryszard
Tu zaopatruję się w polistyren i inne materiały
http://www.swiatmodeli.eu/
Awatar użytkownika
paniol2005
Posty: 92
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witanko

Post autor: paniol2005 »

Witam Cię Marku.
Też znam Cię z forum C4 (choć się nie rejestrowałem) , zaglądam tam regularnie.
Pozdrwiam - Tomek
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witanko

Post autor: Jarek »

Również chciałbym przywitać nowego forumowicza. Pilot 2, pilot 4 ? Skąd to znamy ? ;) Każdy z nas w przybliżonym wieku chyba tak samo zaczynał ? Najważniejsze, że nadal Cię "trzyma". Witaj na pokładzie.
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:Witanko

Post autor: RomekS »

Witam znajomego ..:)
Awatar użytkownika
Karrex
Posty: 1194
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witanko

Post autor: Karrex »

Witam w bractwie Kogi. Ja preferuje w żagielkach, a to z braku smykałki technicznej :(.
Pozdrawiam
Karol

W stoczni: Santa Maria, San Juan Bautista, Santisima Trinidad, L'Ambitieux

Pozłotnictwo


Obrazek
Awatar użytkownika
marek_c4
Posty: 80
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Swarz\u0119dz","desc":"Swarz\u0119dz,gmina Swarz\u0119dz,powiat pozna\u0144ski,wojew\u00f3dztwo wielkopolskie,PL-30,62-020,Polska,pl","lat":"52.410

O:Witanko

Post autor: marek_c4 »

Witam i dziękuję wszystkim za powitanie i akceptację mojej osoby w Waszym gronie :)
Pytanko do RomkaS - Alice już pływa ?
==========
Pozdrawiam z Poznania
Marek C
Pozdrawiam z Poznania
Marek C
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:Witanko

Post autor: RomekS »

Alicja stoi na parapecie okna. Jest nawet "nieoszklona".
Regulator nieoprogramowany i silnik leżą w szufladzie.
Akumulator żelowy w piwnicy....
Może kiedyś ją skończę,
ale boję się, że połknę następnego bakcyla....
Dlatego na razie nie ruszam modeli RC.
Obrazek
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witanko

Post autor: myszor »

Witaj Marku wśród "pozytywnie zakręconych":)
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
ODPOWIEDZ