Witam !!!

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Darek05
Posty: 60
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Witam !!!

Post autor: Darek05 »

Witam serdecznie wszystkich,
Trochę o sobie: mam 41 lat mieszkam w Wodzisławiu Śl. modelarstwem zacząłem się interesować jeszcze w szkole podstawowej, ale w tedy składałem modele kartonowe i plastikowe, później przyszedł czas na wielką fascynację elektroniką i mikrokomputerami, później jeszcze, były narty i paralotniarstwo dla niektórych uważane jako sport ekstremalny.
Jeszcze później to już maksymalna ekstrema - Żona, dom i dzieci !!!
Uff chyba wymieniłem wszystko !. :blink:
Powrót do modelarstwa zapoczątkował Brat z którym wybrałem się na zawody modelarskie dla rozrywki, no i zachorowałem od nowa.
Tak relaksuję się od ponad roku budując model redukcyjny kutra wielozadaniowego klasy DARK, który zresztą kiedyś bardzo chciałem wykonać w wersji RC.

Nie wiem dla czego, ale dopiero teraz natknąłem się na te forum, strona Kogi jest mi znana od dość dawna i mile zostałem zaskoczony gdy zobaczyłem znajomych z forum C-4 Team :woohoo: - http://www.marek.aplus.pl/forum/viewtopic.php?t=2015 gdzie opisuję moje przejścia przy budowie modelu.
Pozdrawiam Darek
ODPOWIEDZ