witam wszystkich

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
andre142
Posty: 36
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

witam wszystkich

Post autor: andre142 »

Witam wszystkich mam na imię Andrzej jestem z Zabrza mam 44 lata i za sobą małe doświadczenie w modelarstwie. Najpierw robiłem szybowce później samoloty .Ale najbardziej lubię i interesuje sie żaglowcami.mam na swoim koncie budowę trzech okrętów Kolumba czyli Santa Marie Pinte i Nine,ale były to modele z plastiku a moim marzeniem było zbudowanie okrętu z drewna.Właśnie sie zamierzam zając okrętem Hms Bounty mam nadzieje ze będę mógł liczyć na pomoc z waszej strony, jeszcze raz pozdrawiam wszystkich.
Andre142
artur
Posty: 214
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:witam wszystkich

Post autor: artur »

Witam tak samo zaczynałem modelarstwo tylko 15 lat temu identycznie , czuj sie jak ryba w wodzie . Pozdrawiam Artur.
Kocham Laubzegę
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:witam wszystkich

Post autor: RomekS »

Witam.
To Forum to miejsce gdzie dobrze trafiłeś.
Awatar użytkownika
GrzesiekD
Posty: 197
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:witam wszystkich

Post autor: GrzesiekD »

Witam! Powodzenia z Bounty - mi zajął 4 lata:)
Pozdrawiam
Grzesiek

Człowiek sam sobie nakłada ograniczenia.
Awatar użytkownika
andre142
Posty: 36
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:witam wszystkich

Post autor: andre142 »

Dziękuję za mile przyjecie ,jak na razie jestem wiernym obserwatorem i kibicem ,ciesze sie ze istnieje takie właśnie forum,gdzie można obserwować i podpatrzeć techniki stosowane w modelarstwie.:P .......I dużo się z tego można nauczyć.Sa wśród kogowiczow osoby które są dla mnie niedoścignionym wzorem do naśladowania.:)
Andre142
Awatar użytkownika
andre142
Posty: 36
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:witam wszystkich

Post autor: andre142 »

Wesołych świąt! Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych świąt! A w święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych świąt! A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie jak najwięcej
Zwykłego, ludzkiego szczęścia.:) :) :) Zycze wszystkim kogowiczom Andre142
Andre142
Awatar użytkownika
andre142
Posty: 36
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:witam wszystkich

Post autor: andre142 »

Witam ponownie ,przez dłuższy okres bylem cichym obserwatorem na forum.Chciałbym się aktywniej przyłączyć i założyć swoja relacje z budowy mojego Wodnika ponieważ budując go popełniłem kilka błędów a chciałbym ich jednak uniknąć:( :(
Andre142
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:witam wszystkich

Post autor: myszor »

Witaj . Jak się już naobserwowałeś to bierz się za robote bo czas ucieka i latka lecą a wzrok też pada;) . Wiem coś na ten temat. Pozdrawiam .:)
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
ODPOWIEDZ