Witam

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
sea__
Posty: 9
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Witam

Post autor: sea__ »

Mam na imię Dominik, pochodzę ze Zduńskiej Woli. Z modelarstwem mam styczność od 15 lat zaczynając MM, wydawnictwa Warta po modele plastikowe .... Patrząc na Wasze prace stwierdzam że daleko mi jeszcze do takiego poziomu wykonania i cierpliwości ;) ale to tylko mobilizuje :) . Z żaglowcami mam raczej nie za duże doświadczenie ale jedno trzeba przyznać SĄ PIĘKNE. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Cezar65
Posty: 116
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam

Post autor: Cezar65 »

Witam na pokładzie Kogi. Podobno praca czyni mistrza i każdy z nas kiedyś zaczynał swoją przygodę z modelarstwem, więc odwagi i do dzieła.
http://budowa-modelu-atlas-ll.blog.onet.pl
Awatar użytkownika
Zbyszek
Posty: 968
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Witam

Post autor: Zbyszek »

Witam kolege na kodze. A że jesteś ze Zduńskiej Woli to będziesz miał pod ręką dobrego nauczyciela w postaci Dziadka.

Kurcze tak się pomylić :woohoo:
Pozdrawiam!!!
Dziadek
Posty: 339
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Witam

Post autor: Dziadek »

Sławek Kromer jest z Pabianic, a Mirek Rybus z Łodzi, a w zduńskiej Woli jest modelarnia przy SM"Lokator" z ogromnymi tradycjami i tam proponuje się udać z wizytą
Pozdrawiam
Wietrzny Bosman
sea__
Posty: 9
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam

Post autor: sea__ »

Tradycje owszem maja - znam tam instruktorów , tyle że moje modele w butelkach( wtedy uczęszczałem tam ;) ) to było rodzynkiem wśród latających i zdalnie sterowanych (kartonowe absolutnie nie akceptowali). Korzystałem przeważnie z obrabiarek i dokumentacji( teraz mam znacznie większy zbiór niż modelarnia ;) .
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:Witam

Post autor: RomekS »

Witam Dominik.
Najważniejsze to zacząć, najlepiej fotorelacją,
bo wtedy to bardzo mobilizuje do pracy nad modelem.
ODPOWIEDZ