Witam i pozdrawiam

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
ciniowiusz
Posty: 10
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Witam i pozdrawiam

Post autor: ciniowiusz »

Witam

Nazywam się Marcin i można powiedzieć ze jestem domowym modelarzem.
Moja przygoda z modelarstwem trwa od dzieciństwa (ojciec sklejał od kiedy pamiętam i robi to do dziś). Na początku były próby walki z kartonem później jednak długi okres siedziałem w modelach plastikowych (głownie pojazdy ale od czasu do czasu trafił się jakiś okręt). Jak dorosłem zacząłem od początku stawiać czoło modelom kartonowym (pojazdy). Parę lat minęło zaczęły się obowiązki i modele poszły w odstawkę...
Jednak nie był to koniec ponieważ z racji przynależności do Grupy Rekonstrukcji robiłem „repliki” broni do szkoleń...
Ponoć modelarza zawsze ciągnie do dłubania no i tak to się stało ze znalazłem się tu. W głowie rosło mi kilka projektów i z ciekawości szukałem rożnych rozwiązań wiec trafiłem tu.
Może uda mi się jeszcze cos złożyć, jeśli tak to pewnie się pochwale...i nie ukrywam pomoc pewnie się przyda bo czas robi swoje.
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Witam i pozdrawiam

Post autor: stefan »

Witaj Marcin
Jak to się mówi, ciągnie wilka do lasu;)
Do wyboru masz tu sporo relacji, różne techniki, na pewno znajdziesz odpowiedni model:)
Życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:Witam i pozdrawiam

Post autor: RomekS »

Witam serdecznie.
:)
Mało nas tu dzisiaj bo większość świętuje
Festiwal Modelarstwa w Łodzi.
Szkoda, że nas tam nie ma....
Awatar użytkownika
kagra
Posty: 1095
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam i pozdrawiam

Post autor: kagra »

Witaj na pokładzie Marcin:)
Tu zawsze możesz liczyć na pomoc.
Pozdrawiam i powodzenia.Kazimierz
Awatar użytkownika
Borek
Posty: 379
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Wroc\u0142aw","desc":"","lat":"","lng":""}

O:Witam i pozdrawiam

Post autor: Borek »

Witam Marcin:) Gwarantuje że znajdziesz tu cos dla siebie:)
Jest wiele relacji, dział poświecony różnym technice wiec nie bedziesz miał problemów:)
Pozdrawiam;)
Pozdrawiam serdecznie Piotr
ciniowiusz
Posty: 10
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam i pozdrawiam

Post autor: ciniowiusz »

W sumie to już z czymś walcze:

http://koga.net.pl/component/option,com_joomlaboard/Itemid,293/func,view/id,18394/catid,521/

Mam nadzieje że aż tak źle ze mną nie jest i że uda mi się zrobić z tego coś czego nie bedę musiał trzymać głeboko w szafie żeby nikt tego nie widział...
ODPOWIEDZ