Witam

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
muchozol
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Witam

Post autor: muchozol »

Witam :) już od jakiegoś czasu przeglądam sobie to forum, ponieważ nachodzi mnie ochota na zbudowanie własnymi rękami jakiegoś żaglowca. Jestem z Jastrzębia, studiuję w Warszawie, nazywam się Maciej i mam 20 lat. Ponieważ w akademiku zdażają się wieczory kiedy nie ma co robić (naprawdę), a dotego zbliżające się wieczory będą zimowe i długie to będę sobie cośtam dłubał :)

wybór padł na żaglowiec "Roter Lowe", którego zarówno plany jak i liczne zdjęcia gotowych różnych modeli są dostępne w internecie. Z początkiem października i z okazji powrotu do warszawy zabieram się za robotę, którą będę tu relacjonował, aby dodać sobie motywacji. Liczę na doping... :)

W modelu bardziej niż efekt (którego się nie spodziewam... w końcu to pierwszy model) będzie się liczyła przyjemność tworzenia.

Dodam że miałem w życiu przygodę z modelarstwem, jakieś 10 lat temu skleiłem pokracznie parę MM...


Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Witam

Post autor: stefan »

Hehehe muchozol...fajna ksywka;) kojarzy mi się;)...
Ale ja nie o tym...
Witaj, zakładaj relacje, jakoś na pewno wyjdzie:)

muchozol napisał

Liczę na doping...


Doping jak najbardziej wskazany;) wiadomo...żubry;P
ODPOWIEDZ