Witam serdecznie

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
wodnik
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Witam serdecznie

Post autor: wodnik »

Jak na nowego majtka przystało serdecznie witam Stare Wilki.
Ja co prawda jestem już starszym panem, ale w niczym to nie uwłacza pokłonić się "Starym Wygom" na tym forum. Szczerze mówiąc na stronę www. trafiłem przypadkowo jednak posty przeczytałem z zainteresowaniem. Szczególnie zainteresowała mnie korespondencja kol. Lewińskiego z Hachette -Livre.
A to dlatego, że sam koresponduję z tym wydawnictwem, jak na razie bez skutku. Chodzi mianowicie o zmuszanie prnumeratorów "Bismarcka" do zakupu (opócz napędu) zabawkowej moim zdaniem aparatury dwukanałowej. Ale o tym napiszę za jakiś czas. A może odpowiedzą pozytywnie?
Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów i Moderatorów.
Wodnok
Awatar użytkownika
lesiu117
Posty: 220
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam serdecznie

Post autor: lesiu117 »

Witam serdecznie w tym gronie :)

Sadzac po korespondencji budujesz Bismarcka :) Mzoe jakas relacja?:P A mzoe cos innego stoi w stoczni ?:)
Pozdrawiam :)
w stoczni:
Bismarck
Awatar użytkownika
arthx
Posty: 156
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam serdecznie

Post autor: arthx »

wodnik napisał:
A to dlatego, że sam koresponduję z tym wydawnictwem, jak na razie bez skutku. Chodzi mianowicie o zmuszanie prnumeratorów "Bismarcka" do zakupu (opócz napędu) zabawkowej moim zdaniem aparatury dwukanałowej. Ale o tym napiszę za jakiś czas. A może odpowiedzą pozytywnie?


Witam :)

I jestem zainteresowany wynikiem Twojej korespondencji
chcialbym od hachette tez kupic wszystko oprocz aparatury, czyli silniki, przekladnie, reduktory, waly, sruby i stery - ciekaw jestem czy to bedzie mozliwe ?

Pozdrawiam
arthx
ODPOWIEDZ