Witam wszystkich!!!

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 972
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Witam wszystkich!!!

Post autor: krzysztof »

Czyli modelarstwo oparte na Krzyśkach.
pozdrawiam Krzysztof

krzysztof.t.wasilewski@wp.pl
WIDMOSHIP
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam wszystkich!!!

Post autor: WIDMOSHIP »

Cześć Jurku, z tego co wiem oznacza to biada zwyciężonym. Opis mi się podoba a odnosi się do wielu sytuacji. Jeżeli chodzi o podteksty to nie zamierzałem ich zawierać w opisie a na politykę mam alergię :P
Vae Victus - Liwiusz
Wiechus
Posty: 78
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam wszystkich!!!

Post autor: Wiechus »

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Wiesław i jestem wiernym fanem forum od wielu miesięcy. Podziwiam szczerze wasze wspaniałe dzieła i dziś postanowiłem nieśmiało dołączyć do waszej grupy. Do tej pory wykonałem kilka modeli w drewnie jak na mnie całkiem znośnych (choć oglądając wasze muszę zmienić zdanie):( . Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojej kompanii i, że będę mógł korzystać z waszego doświadczenia i wiedzy szkutniczej. Jeszcze raz serdecznie witam.
Awatar użytkownika
kagra
Posty: 1095
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam wszystkich!!!

Post autor: kagra »

Witaj na pokładzie Wiesławie.Miło że wstępujesz do naszego grona.Każda para rąk mile widziana:)
Awatar użytkownika
maciejza
Posty: 512
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Witam wszystkich!!!

Post autor: maciejza »

Wiechus napisał:
Do tej pory wykonałem kilka modeli w drewnie jak na mnie całkiem znośnych (choć oglądając wasze muszę zmienić zdanie):( . Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojej kompanii

Witaj,
dawaj foty ;) i otwieraj zubra ;)
Wiechus
Posty: 78
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam wszystkich!!!

Post autor: Wiechus »

Witam ponownie! Przepraszam za zwłokę, ale chciałem zrobić te foty no i otworzyć "żubra". Jakość tych zdjęć zostawia wiele do życzenia' w następnych będę się lepiej starał. Jest to model szebeki z wydawnictwa "Shipyard" w skali 1:96. Drugi to ma być ponoć "Wasa" firmy"Fly Model" w skali 1:100,
chociaż widząc prawdziwą "Wazę" zarówno model jak i oryginał w muzeum to myślę, że coś znim jest nie tak(chodzi o elementy okrętu).Proszę o słowa krytyki i co mógłbym w nich poprawić lub zmienić.

Pozdrawiam!;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1881
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Witam wszystkich!!!

Post autor: oksal »

Witaj. Tym bardziej serdecznie Cię witam gdyż ponad 30 lat oddychaliśmy tym samym powietrzem- w Polkowicach się wychowałem. No i starszy jestem od Ciebie tylko 12 dni:)
Wiesiek załóż nową relację z budowy.
Wiechus
Posty: 78
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam wszystkich!!!

Post autor: Wiechus »

Cześć oksal
Miło powitać ziomka a jeszcze milej rówieśnika prawie.:) Chciałbym wiedzieć co sądzisz ty oraz inni o moich szkutniczych wypocinach. Mam założyć nową relację z budowy a cóż mam teraz budować.:) Bardzo sobię bym cenił uwagi takiego fachowca(Endeavour J.Cooka-brawo!!!).
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Witam wszystkich!!!

Post autor: stefan »

Witaj Wiesław
Szebeka jest super, Vasa podoba mi się trochę mniej;) ale to pewnie wina nie doboru żubrów w organizmie;)
Oksal proponuje założenie relacji, to dobry pomysł, a wogle to słuchaj się starszych;)
No i powodzenia:)
Wiechus
Posty: 78
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam wszystkich!!!

Post autor: Wiechus »

Cześć Stefan! Cieszę się z zauważenia mojej skromnej osoby przez drugiego fachmana Kogi. obaj proponujecie założenie relacji z budowy. Czyżby chodziło o ten wyrób wazopodobny? Według mnie firma "Fly model" opisała chyba trochę inny model. Więc na wydrę sam trochę go zmieniam, dodając trochę własnej inwencji i posiłkując się stroną oryginalnego okrętu, oraz zdjęciami innych wiarygodnych modeli.

pozdrawiam serdecznie:) :)
ODPOWIEDZ