witam

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
bercik_norbi
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

witam

Post autor: bercik_norbi »

czy ktos moglby mi podac stronke/i gdzie moge zakupic drewniane modele zaglowcow w skali okolo 1:100 koniecznie na raty.
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:witam

Post autor: stefan »

A może ci k....jeszcze raty załatwić w banku??? kliknij se w google i zobaczysz ile jest tego rodzaju sklepów!!!
Totalne lenistwo i wygodnictwo, kolejny pacan co to chce miec podane na tacy...
Awatar użytkownika
JurekBin
Posty: 1541
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

O:witam

Post autor: JurekBin »

Stefan.... opcje szukania i google to wyższa szkoła jazdy.
Chyba nie oczekujesz od przeciętnego usera takich umiejętności :blink:

Po prostu zignoruj tego posta, i mam nadzieję że inni również.....

Dziś już też był jeden wesoły co skany z MM chciał na dzień dobry.

bercik_norbi - weź się za szukanie.... model na raty... a żyrantów masz? Albo inne zabezpieczenie?
Pozdrawiam
Jurek

https://www.jerzybin.com
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:witam

Post autor: stefan »

JurekBin napisał

Po prostu zignoruj tego posta, i mam nadzieję że inni również.....


No chciałem ale coś mi sie robi jak to czytam....takiemu to trzeba by tyłek (po mojemu dupe) skopać...ech ta dzisiejsza młodzierz;)
Awatar użytkownika
lesiu117
Posty: 220
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:witam

Post autor: lesiu117 »

hmm... a moze warto pomyslec o zrobieniu jakiegos posta z regulaminem czy czyms takim.. ewentualnie jakos skonstruowac tot ak ze trzeba zaznaczyc "zgadzam sie" a nad tym by bylyby z grubsza jakies reguly np nie proszenie o skany bo to lamanie praw itd... Wtedy jak delikwent sie zgodzi to dopiero bedzie mogl wejsc na forum a jak spyta o takie rzeczy to z miejsca ban i po sprawie :evil: :evil: a co by nie bylo bylby uprzedzony... :whistle:
w stoczni:
Bismarck
Buczek79
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:witam

Post autor: Buczek79 »

Stefan nie wiem kto jest większym pacanem on pytając doświadczonych w temacie ludzi czy ty udzielając mu chamskiej odpowiedzi
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:witam

Post autor: stefan »

Buczek napisał79

Stefan nie wiem kto jest większym pacanem on pytając doświadczonych w temacie ludzi czy ty udzielając mu chamskiej odpowiedzi


Poczytaj sobie wczesniejsze posty i odpowiedzi na ten temat a będziesz wiedział o czym mówię.
Czy odpowiedz moja jest chamska czy nie to kwestia względna i mozna by polemizować tylko mi sie nie chce:). Jeśli się komuś nie podoba styl moich wypowiedzi to wcale nie musi czytac:P
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 966
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:witam

Post autor: ataman »

Buczek79 napisał:
Stefan nie wiem .....


Hmmm.... Wiem, że na wielu forach przyjęte jest posługiwanie się "równoważnikami zdań", jednak to forum ma swoją specyfikę, tu wypowiadamy się "całymi zdaniami". Jest to forum działające w 98% na zasadzie koleżeńskości, pomocy , rady etc.. jest tu wielu doświadczonych modelarzy, ale też i ogromna rzesza niedoświadczonych, chcących stać sie w przyszłości doświadczonymi. Środowisko KOGI jest fajne, przyjazne.. Ale , wchodząc do jakiegokolwiek środowiska, nawet najbardziej przyjaznego, wypada sie jakoś przedstawić, "zagadać" postarać się o akceptację.......

A tu wchodzi nowy człowiek, jakby powiedział były prezydent: "Ani be, ani me, ani kukuryku", tylko od razu zadaje infantylne pytanie. Zupełnie inny odbiór tego pytania byłby wtedy, gdyby opisał swe zainteresowania, a przede wszystkim zaznaczył, że próbował szukać tu i ówdzie, ale bez efektów...
Wtedy zapewnie mógłby liczyć na zrozumienie.......

A że to w ostatnim czasie kolejny taki przypadek podejścia typu: "dajcie mi"... to nie dziwota, że niektórym nerwy puściły...
Pozdrawiam
Buczek79
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:witam

Post autor: Buczek79 »

Chodzi mi o to, że styl twoich wypowiedzi w stosunku do nowych użytkowników tego forum zniechęca aby jeszcze raz tu zajżeć, a chyba nie o to chodzi. Mam internet od 12 lat i rejestrowalem sie na setkach forum ale po raz pierwszy spotkalem sie z takim przywitaniem. A skąd wiesz ze jakbys mu pomógł dając link do sklepu to nie kupilby jakiegos fajnego żaglowca i może przedstawil ciekawa relacje ze składania?
Jasne może byc tak ze faktycznie chcial tylko zapytac i olać forum. To był gość a gości nie powinno sie tak traktować chyba że ty tak to robisz? Na szczęście są tu inni użytkownicy którym juz teraz moge zawdzieczać oszczędność rzędu 2 tys złotych jeszcze raz dzieki INICJATOR.

PS
Masz racje Ataman
Ale jak napisał Stefan nie będe wdawać sie w polemike wy macie swoja racje a ja swoją.
Nie mam zamiaru na poczatku bytności na tym forum robic sobie "wrogów" wiec ja juz na ten temat sie nie wypowiadam.
Jak wróce z pracy to ja sie przedstawie i napisze o sobie kika słów

Pozdrawiam
Marcin Buczkowski
Awatar użytkownika
radek
Posty: 743
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

O:witam

Post autor: radek »

Buczek mimo że nie "przeszedłeś " przez przywitalnie, nikt Cię nie potraktował w taki sposób - bo zachowałeś odpowiednią kulturę. Pewne rzeczy się albo czuje, albo nie. Nie chcę tu następnej dyskusji na ten temat - ale kultura w internecie też obowiązuje. To tak jak rozmowa telefoniczna, czy pukanie do kogoś drzwi.
Czy nie denerwują Cię akwizytorzy i wszystkich wysłuchujesz? Czy nie przedstawiasz się przez telefon?
Pzdr.
Radosław Kubera
Koga Portal
ODPOWIEDZ