Witam wszystkich :)

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
studiopunktum
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Witam wszystkich :)

Post autor: studiopunktum »

Mam na imię Robert mam 26lat modelarstwem interesuje sie od dziecka ale dopiero jakis czas temu postanowiłem stworzyć kolekcję angielskich okrętow żaglowych XVII-XVIIIw Koźystam z planów i części shipyadr aktualnie w stoczni buduje się: Endavour, Granado, Cleopatra. W kolejce czekają: Bellona i Alert poszukuję Hunter i Bounty może ktoś ma na zbyciu? Poszukuję planów szalup z tamtego okresu i mam problem ze znalezieniem.

Pozdrawiam Robert
w stoczni: HMS Endavour; HMS Granado; HMS Cleopatra

- liczy się efekt -
Awatar użytkownika
Adam70
Posty: 268
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam wszystkich :)

Post autor: Adam70 »

Witaj Robercie na pokładzie. Miło że do nas dołączyłeś. Jestem pod wreżeniem 3 okręty jednocześnie budujesz. Jak na to wszystko znajdujesz czas :P . Może pokażesz klka fotek z postępu prac w swojej stoczni.

PS Jestem w posiadaniu Bounty z Shipyardu w wersji papierowej
Pozdrawiam Adam
studiopunktum
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam wszystkich :)

Post autor: studiopunktum »

Założylem pierwszą z 3 relacji :) HMS Granado bo na nim sie teraz bedę koncentroał resztę dodam po kawalku jak będę przy nich coś robił z czasem jest różnie zależnie od natężenia pracy a buduję 3 na raz bo jak mnie jeden wkurzy to po troszku drugi lub 3 buduję po za tym wygodnie jest np: jak szpachluje sie lub szlifuje kilka kadłubów naraz bo jedno sprzątanie jest :D lub gdy malować trzeba to też jest wygodne

Super patent na poklad gratuluję muszę wprowadzić go w życie :)

pozdrawiam R.
w stoczni: HMS Endavour; HMS Granado; HMS Cleopatra

- liczy się efekt -
ODPOWIEDZ