Cześć! Witajcie!

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
bosman
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Cześć! Witajcie!

Post autor: bosman »

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum ale mam już trochę doświadczenia z modelarstwem szkutniczym.
Moim 1 modelem był mały żaglowiec z zestawu MAMOLI. Przez ostatnie pół roku pracowałem nad żaglówką RC własnego projektu. Myślę, że nadszedł czas na zbudowanie czegoś większego. Przygotowuję się do zbudowania większego już żaglowca również własnego projektu, lecz podobnego do tych co pływały w XVII-XVIII wieku. Moja wiedza na temat budowania dużych żaglowców (modeli) od podstaw jest znikoma więc myślę, że będę mógł liczyć na pomoc doświadczonych modelarzy.


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
JurekBin
Posty: 1541
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Odp:Cześć! Witajcie!

Post autor: JurekBin »

No i my Ciebie również witamy Panie Bosmanie.
Czytaj, oglądaj i się pytaj jak trzeba, no i oczywiście pokaż od czasu do czasu jak Ci to idzie.

Miłego Kogowania.

Jurek
Pozdrawiam
Jurek

https://www.jerzybin.com
Awatar użytkownika
kagra
Posty: 1095
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Cześć! Witajcie!

Post autor: kagra »

Witam również na pokładzie Kogi.:) Wymiana doświadczeń jak najbardziej wskazana.Znajdziesz tutaj bratnie dusze w realizacji swoich projektów,których na Kodze nie brakuje.Pozdrawiam.Kazimierz:) :)
Awatar użytkownika
ROBERT
Posty: 268
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Cześć! Witajcie!

Post autor: ROBERT »

Witaj na pokładzie.

Buduj, pytaj, pokazuj.:laugh: :laugh: :laugh:

Tak jak kiedyś Edziu pytał:

"Pomożecie?

A robotncy:

Pomożemy.":P :P :P

Jak tylko będziemy mogli to pomożemy, na Kodze już tak jest.
Przeczytaj relacje kolegów, a na pewno znajdziesz tam bardzo dużo informacji, porad, technik itp.

Pozdrawiam ROBERTB) B) B)
robert.lewinski@wp.pl
Pozdrawiam Robert
Awatar użytkownika
Adam70
Posty: 268
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Cześć! Witajcie!

Post autor: Adam70 »

Witaj :) Milo że do nas dołączyłeś. Buduj, pokazuj zdjęcia z postepów prac i zadawaj pytania. Napewno nie zostana bez odpowiedzi B)
Pozdrawiam Adam
ODPOWIEDZ