Zwycięzcą został ...

Najciekawiej opracowany rozdział 'Poradnika modelarstwa szkutniczego' - nagroda główna - DREMEL !!!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Zwycięzcą został ...

Post autor: jerry_bee »

... Krzysztof Wasilewski, i jego praca "Olinowanie ruchome"!!! z Krzysztofem skontaktuje się p. Anna Chmielewska, przedstawiciel fundatora nagrody.

zwycięzcy gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział!

kilka słów podsumowania:
1/ do konkursu stanęło 7 (siedem) prac
2/ wpłynęło 7 (siedem) głosów
3/ zwycięzca został wybrany jednomyślnie

ja swoje uwagi i komentarz przekazałem na naszym ostatnim czacie. liczę na to, że materiały do poradnika będą w dalszym ciągu napływać, Krzysiek przesłał mi już materiały do artykułu o olinowaniu stałym. ja też obiecuję wziąść się w garść i w końcu napisać co nieco nt. rysowania.
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 972
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Zwycięzcą został ...

Post autor: krzysztof »

WYGRALEM !!!!!!!
JAM CI TEGO DOKONAł.
Cieszę się - jak dziecko z paczki cukierków - z nagrody, która - wyobraźcie sobie stoi już przede mną. Firma Bosh w osobie pani Anny Chmielewskiej dołożyła wszelkich starań abym mógł się cieszyć nowymi zabawkami przed weekendem.
Co dostałem? Wmieniam:
- drewnianą walizeczkę a w niej
- napęd dremel 300 ( obroty ustawiane mechanicznie, skokowo ). Mięki uchwyt, przyjemnie leży w ręce
- wałek giętki z podobnym uchwytem. W przeciwieństwie do starego typu ma przy uchwycie blokadę bardzo przydatną do wymiany końcówek.
- przystawkę - mini piłę z tarczą. Zaraz idę próbować jak tnie.
- fikuśną lampkę. Ma specjalny uchyt do montażu na obudowie napędu. Giętkie ramię umożliwia skupienie bardzo mocnego światła punktowo w wybranym miejscu. Będzie sie sprawdzać przy pracach stomatologicznych.
- 66 drobnych końcówek : wałeczki ścierna, polerskie, tarczki do cięcia i polerowania itp.
Nagroda SUPER!!! Kiedy nastepny konkurs?
pozdrawiam Krzysztof

krzysztof.t.wasilewski@wp.pl
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

Odp:Zwycięzcą został ...

Post autor: RomekS »

Gratuluje Krzysztof serdecznie,
przede wszystkim opracowania.
Tak trzymaj i nie poprzestan na laurach.
Masz polot do pisania
i nie tylko pisania.
:) :) :)
Jeszcze raz wyrazy uznania...
Awatar użytkownika
Zbyszek
Posty: 968
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Zwycięzcą został ...

Post autor: Zbyszek »

Również się przyłączam do gratulacji, piękne prace no i nagroda odpowiednia miłej zabawy.
Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 972
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Zwycięzcą został ...

Post autor: krzysztof »

Dzięki wszystkim za gratulacje. mam nadzieję, że w następnych konkursach będe mógł z kolei Was dopingować.
pozdrawiam Krzysztof

krzysztof.t.wasilewski@wp.pl
Awatar użytkownika
marekk
Posty: 67
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Zwycięzcą został ...

Post autor: marekk »

Krzysztof, moje serdeczne gratulacje z uwagi na wygranie, wygraną, a przede wszystkim gratuluję opanowania wiedzy bez której tej pracy by nie było.
Pozdrawiam
Pozdrawiam - Marek

marek.kijew@op.pl
Awatar użytkownika
radek
Posty: 742
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Odp:Zwycięzcą został ...

Post autor: radek »

Przepraszam, że tak późno, ale każdemu z uczesników chciałbym złożyć gratulacje. Materiał przygotowany przez Was jest wyjątkowy, szkoda, że była tylko jedna nagroda główna. Nie mniej jednak konkurs pozostawił dużo wartościowego materiału, który postaramy się w sposób szczególny powiesić na Kodze, tak, aby był łatwiejszy do oglądania przez wszystkich. Nie nastąpi to od razu, trzeba popracować dodatkowo nad oprawą.
Dziękuję jeszcze raz za wkład, bo w takim przedsięwzięciu nie tylko nagrody się liczą, ja osobiście chylę czoła przed każdym z Was.
Radosław Kubera
Koga Portal
ODPOWIEDZ