Wznios Rysunek AutoCad problem

W tym miejscu potykamy się o projektowanie modeli żaglowców - i te na kartce i te tworzone komputerowo
ODPOWIEDZ
Ray
Posty: 0
Rejestracja: 26 cze 2014, 01:41

Wznios Rysunek AutoCad problem

Post autor: Ray »

Witam mam pewien problem mianowicie robię projekt statku na studiach i raz już go oddałem i teraz dostałem zwrot i jest pewien problem z rysunkiem a konkretnie z brakiem wzniosu na nim. Mam pojęcie co to jest wznios itd tylko nie bardzo wiem jak on na moim rysunku miał by wyglądać ?

Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 cze 2014, 12:57 przez Ray, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 965
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Wznios Rysunek AutoCad problem

Post autor: ataman »

Po pierwsze: kolego Ray, wchodząc tu, wypada się najpierw przywitać, przedstawić (jest taki dział).
Po drugie: przepisz ten swój post ponownie, ale już tak, aby dało się go zrozumieć, bo narazie jest to zlepek słów, które niby tworzą jakąś tam całość, ale de facto jest to po prostu bełkot. ( istnieje w języku polskim coś takiego, jak interpunkcja, która z potoku słów potrafi zrobić logiczną wypowiedź)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jeskom
Posty: 269
Rejestracja: 26 paź 2011, 23:07

Re: Wznios Rysunek AutoCad problem

Post autor: jeskom »

jeżeli chodzi o moją interpretację twego rysunku to profesorek ci już narysował jakie poprawki masz wnieść w plany. Nanieś je mniej więcej na plan i będzie git.
Awatar użytkownika
ryszardb
Posty: 146
Rejestracja: 12 lip 2011, 11:36
Lokalizacja: {"name":"Polska Gda\u0144sk","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Wznios Rysunek AutoCad problem

Post autor: ryszardb »

Jak się przedstawisz to może i pomoc się znajdzie. Niestety profesor miał rację, ze Ci to odesłał.
ODPOWIEDZ