materiał i stocznia

Zapraszamy do udziału w projekcie !!!
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: materiał i stocznia

Post autor: mirek »

Waldku skoro twierdzisz , że my się nie znamy to chyba pora aby powiedzieć sobie bay bay lub jak wolisz Żegnaj Pamelo
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
waldek
Posty: 279
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: materiał i stocznia

Post autor: waldek »

Przynajmniej się obudziliście a myślałem że mróz w Polsce zamroził nawet to forum.
Baj baj to możesz powiedzieć dziewczynie. Nie jesteś kolego szanowny bogiem abyś wyrażał za innych opinię. Ja jeśli coś twierdzę lub sugeruję to się wyraźnie podpisuję.

Tak jak Wy bronicie swojego tak ja będę bronił swojego.
Pozdrawiam Waldek
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: materiał i stocznia

Post autor: jerry_bee »

Waldek, co chcesz osiągnąć takimi wypowiedziami? w ten sposób sympatyków nie znajdziesz. masz dar obrażania innych, i za co? za to, że mamy wątpliwości, co do możliwości budowy modelu z zapałek. przekonaj nas kończąc budowę swojego modelu.
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
jakmiz
Posty: 116
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: materiał i stocznia

Post autor: jakmiz »

"Drogi" Waldku czy tylko ja mam takie wrażenie,że znowu zaczynasz dyskusje " o przewadze zapałek nad wszystkimi innymi formami modelarstwa" - cytata: "to jest dział gdzie w wielu przypadkach przerasta zwykłe modelarstwo" . Bo jeśli tak to chciałbym Ci przypomnieć, że już raz po obrażałeś całą masę znakomitych modelarzy. Może to rzeczywiście nie jest forum dla Ciebie - po co masz się tu męczyć i denerwować z takimi dyletantami i nieznającymi się zn Twojej " sztuce" durnymi pałami.
Pozdrawiam Kuba
W stoczni: zagadka
Zwodowane: Santa Maria,HMS Bounty,Berbice
Awatar użytkownika
jaxa
Posty: 518
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: materiał i stocznia

Post autor: jaxa »

RomekS pisze:No i trochę postępu by się przydało. Wszak są już zapalniczki.
Wcale się Waldkowi nie dziwię - przecież żaglowce to też już przeżytek - teraz to okręty atomowe :P
Waldek, to ma faktycznie tendencje do obrony swego - może to dobrze, ale warto pamiętać, że negując czyjąś idee (nawet w samoobronie) przysparza się sobie wrogów...
OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ - NAJLEPIEJ OD POCZĄTKU !!!
w szkutni: ObrazekObrazek ...i przy kei: ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
waldek
Posty: 279
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: materiał i stocznia

Post autor: waldek »

A czy ja choć słowem komuś ubliżyłem, czy ja choć słowem powiedziałem że Wasz dział jest be, nie. Chylę przed Wami czoło ale do upadłego będę bronił swojego. Wasz dział jest wspaniały ciekawy, mój dział jest unikalny czy tak ciężko pojąć. Mam nadzieję że już pojęliście o co mi chodzi. Daliście dość dobitnie odczuć że jestem odmieńcem ale to nie znaczy że to forum jest tylko dla wybrańców. Mam nadzieję że na tym koniec tej nie zdrowej sytuacji, nie mam charakteru choleryka.
Pozdrawiam Waldek
bezimienny_zenek
Posty: 2
Rejestracja: 05 lut 2011, 08:49

Re: materiał i stocznia

Post autor: bezimienny_zenek »

Hłe hłe hłe...
Jaki fajny temat, szkoda ze go nie widziałem wcześniej :(
Chce być odmieńcem, dziwakiem (i jeszcze parę nie cenzuralnych określen :) )
Zaczynam budowę łódek z zapalniczek :D
Życzcie mi powodzenia ;)
ODPOWIEDZ