I Fala Modelarska Ustka 2024

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PanLipazMiodem
Posty: 360
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

I Fala Modelarska Ustka 2024

Post autor: PanLipazMiodem »

Witajcie.

Wraz z grupą znajomych zapaleńców postanowiliśmy zorganizować w Ustce wielką fetę modelarską.

Pragnę Was zatem zaprosić na I Falę Modelarską Ustka 2024, która odbędzie się w dniach 21-23 czerwca 2024 w Ustce w Szkole Podstawowej nr 2 im. kmdra Bolesława Romanowskiego. Impreza odbędzie się pod patronatem Burmistrza Miasta Ustka.


plakat.jpg


Link do imprezy: https://www.facebook.com/profile.php?id=61557730066539

Do dyspozycji będziemy mieli wielką halę sportową, która zostanie podzielona na trzy sektory.

W pierwszym sektorze zaprezentowana zostanie wielka makieta kolejowa, którą wystawiają Panowie ze stowarzyszenia TT Pomorze.

Drugi sektor zajmie ekipa z RC Gryf, która zaprezentuje modele zdalnie sterowane - jeżdżące i pływające (na zewnątrz będzie wystawiony basen o rozmiarach 8m x 4m i 25cm głębokości)

W ostatnim sektorze, poświęconym modelarstwu redukcyjnemu zorganizowana będzie wystawa modelarska wraz z konkursem modelarskim.

Link do regulaminu konkursu: https://bit.ly/RegulaminSKM

Link do elektronicznej rejestracji modeli: https://bit.ly/falamodelarska

Organizator dysponuje możliwością bezpłatnego noclegu na podłodze hali sportowej w pobliskiej SP nr 3, wyposażonej w prysznice i toaletę. Należy mieć własny materac/karimatę (nie będzie łóżek polowych) i śpiwór oraz środki higieny osobistej. Chęć noclegu należy uzgodnić telefonicznie ze mną a same zgłoszenia przesłać na e-mail: skmfestiwal@gmail.com.

W sobotę, na zakończenie dnia, na usteckich bunkrach Blüchera, planowany jest wieczór integracyjny dla modelarzy wystawiających modele (zaprowiantowanie na dzień dzisiejszy we własnym zakresie - szukamy funduszy ale jesteśmy dobrej myśli ;)).

Poniżej przedstawiam zdjęcia poglądowe

Serdecznie zapraszam do spędzenia fantastycznego weekendu w moim pięknym miasteczku.

W razie pytań służę pomocą.
Przemysław Cyran
519597170
przemekc83@interia.pl
1.jpg
1.jpg (48.51 KiB) Przejrzano 1084 razy
2.jpg
2.jpg (17.03 KiB) Przejrzano 1084 razy
3.jpg
3.jpg (30.12 KiB) Przejrzano 1084 razy
kolej.jpg
kolej.jpg (83.46 KiB) Przejrzano 1084 razy
4.jpg
4.jpg (26.05 KiB) Przejrzano 1084 razy
5.jpg
5.jpg (51.49 KiB) Przejrzano 1084 razy
6.jpg
6.jpg (34.01 KiB) Przejrzano 1084 razy
Obraz7.jpg
Obraz7.jpg (92.28 KiB) Przejrzano 1084 razy
Obraz10.jpg
Awatar użytkownika
Jarcio
Posty: 93
Rejestracja: 17 lut 2011, 13:43

Re: I Fala Modelarska Ustka 2024

Post autor: Jarcio »

Przemek, masz rozmach. Ale czemu nie ma zapowiedzi także na forach kartonowych? Myślę, że sporo chłopaków chętnie by przyjechało do Ustki, bo imprez modelarskich na Pomorzu jak na lekarstwo. A propos spędzania czasu w Twoim miasteczku, to akurat będę w nim gościł w ten weekend:)
Awatar użytkownika
PanLipazMiodem
Posty: 360
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: I Fala Modelarska Ustka 2024

Post autor: PanLipazMiodem »

Jarku, wczoraj ogarniałem wszystkie te linki i rejestracje i ze względu na sentyment do tej społeczności to w pierwsze miejsce przyleciałem się tu pochwalić :)
Będziemy na forach modelarskich też to propagować.
Akurat w ten weekend to ja będę gościł w innej części Polski :) Ale zapraszam 21-23 czerwca ;)
Awatar użytkownika
radek
Posty: 744
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Re: I Fala Modelarska Ustka 2024

Post autor: radek »

Przemek gratulacje!!! Kiedyś organizowałem takie przedsięwzięcie i wiem ile to stresu i spraw do załatwienia. Trzymam kciuki! Cieszę się że Ci się chce i tek fajnie działasz lokalnie. Powodzenia!
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
PanLipazMiodem
Posty: 360
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: I Fala Modelarska Ustka 2024

Post autor: PanLipazMiodem »

Odświeżam.
Zapisujemy się. Nie śpimy.
Awatar użytkownika
Jacek.
Posty: 39
Rejestracja: 27 lis 2016, 13:39

Re: I Fala Modelarska Ustka 2024

Post autor: Jacek. »

Czy to coś podobnego jak w Lesznowoli, odbyło sie juz drugie spotkanie .Na pierwszym byłem . https://itvpiaseczno.pl/.../pierwsze-le ... ie/1423081
ODPOWIEDZ