uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
Awatar użytkownika
wodzu
Posty: 29
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Post autor: wodzu »

Hej,

Mam dwie prośby do forumowiczów:

1. Jeżeli masz jakieś uwagi do mojego postu, to napisz (na forum lub przez PW) co i dlaczego zrobiłem źle. Jestem żółtodziobem, więc uwagi często będą trafne i dzięki nim nie będę popełniał takich błędów. Jeżeli jednak uwagi nie będą trafne, chętnie nawiąże dyskusję.

2. Jeżeli w wiadomości do mnie masz zamiar zamieścić tylko obelgi, ewentualnie uwagi w stylu "na niczym się nie znasz - przestań się odzywać", to przeczytaj to jeszcze raz i skasuj. Takie wiadomości nie przynoszą niczego dobrego - raz, że obrażasz kogoś, kto chce się czegoś nauczyć a po drugie tracisz szacunek zyskany przez wcześniejsze cenne wypowiedzi.

I jeszcze propozycja:

Wielu oficerów Kogi ma mi za złe zabieranie głosu (sądząc po ilości niezbyt przyjemnych PW). Jeżeli takich nowicjuszy jak ja jest więcej, to może wprowadzić jakieś ograniczenia dla nas? Jeżeli jednak jestem jedyny, to może powinienem być "wyproszony" albo zmienić mi dostęp na "read only"?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Post autor: jerry_bee »

bardzo ładnie napisane. weźmy sobie to do serca. i jeśli ktoś ma do kogoś uwagi, to proszę bez wycieczek osobistych.
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Post autor: stefan »

...no to se kur...teges popisałem :(
Awatar użytkownika
Leon27
Posty: 543
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Pozna\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Post autor: Leon27 »

Wodzu broń się :-) I tak mocny jesteś Wodzu. Na starcie Cie wszyscy pojechali i przeciągnęli pod kilem a Ty twardo. Chrzest przeszedłeś jak na moje pozytywnie. No a teraz publikuj postępy coś tam nakombinował. Będziemy konstruktywnie krytykować :-)
Awatar użytkownika
Smok_740
Posty: 243
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Post autor: Smok_740 »

Witojcie

Ja tam wychodze z zalozenia "nie obrazaj nikogo to sam nie bedziesz obrazany". :)

Pozdrawiam

Grzes
W porcie
DKM "BISMARCK" 1/200

W stoczni
ALBATROS 1/55 - Constructo -a ze 45% - zawieszona do czasu wyzdrowienia :(
W kolejce: Santissima Trinidad 1/90 DeAgostini
CSS "Alabama" RC 1/48 - wlasny wyrob (mam nadzieje)
Awatar użytkownika
wodzu
Posty: 29
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Post autor: wodzu »

Leon27 napisał:
No a teraz publikuj postępy coś tam nakombinował.


Właśnie zacząłem nową pracę, moje córki uczą się jeździć na rowerze i w "wolnych chwilach" buduję skrzynię na kwiatki - więc na razie mam przerwę przy Osebergu.

No chyba, że budowę skrzyni z desek można potraktować jak wprawkę do budowy modeli ;-)
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 1568
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Szczecin","desc":"","lat":"","lng":""}

O:uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Post autor: Andrzej1 »

admin napisał:
I w związku z tym wszystkie posty, w których zawarte bedą obelgi i przekleństwa będą kasowane przez moderatorów w całości bez względu na zawartość merytoryczną.

Pozdrawiam.


Witam

A ja mam pytanie : Co ze zdrowotnym aspektem Kogi, w związku z tym ? Przecież udowodniono, że samopoczucie psychiczne wpływa na zdrowie fizyczne. A nic tak nie poprawia samopoczucia jak
dopieprzyć komuś "s rana". Na Kodze jest paru ludzi starszych wiekiem. Ludzie ci dysponują wiedzą modelarską nie do przecenienia. Jeżeli wyginą, to stanie się to niepowetowaną stratą dla całej
Kogowej Społeczności. Współczesne trendy są takie, że starość jest brzydka i be. Ale czy one (te trendy) są dobre ? Poza tym, gorąca dyskusja nadaje pewnego kolorytu relacjom.
A co zrobić, jeżeli się tego czy innego po prostu nie lubi. Tłumienie emocji prowadzi do nerwic
i to niezależnie od wieku.
A teraz proszę sobie wyobrazić Kogową Społeczność złożoną z samych młodych, wyczyniających głupoty znerwicowanych pseudomodelarzy. To smętny obraz jest nadwyraz.
Uprzejmie proszę Admina i Moderatorów o rozważenie również tego głosu w dyskusji.

Z ukłonami
Andrzej Korycki
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 972
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Post autor: krzysztof »

Można, taki model RC, bo pływa.
Mam porównanie do kilku for specjalistycznych, przede wszystkim wiatrówkowych. Iweb rygorystycznie przestrzega poprawności języka oraz grzeczności wobec współużytkowników forum. Posty o znacznie mniejszym wydźwięku obrazy, z którymi mamy do czynienia na Kodze, kończą się natychmiast ostrzeżeniem, banem, zakazem pisania. No i migiem się atmosfera na forum uspokoiła. SKS też tak działa i ma się dobrze.

Andrzeju, ostra krytyka jest dopuszczalna, ale nie chamstwo. Możesz przecież napisać: zrobiłeś całkowicie źle, wszystko do poprawy, bo...... A nie: Nieuku, kretynie, nie znasz się na tym, spadaj zbijać skrzynki do kwiatów.
pozdrawiam Krzysztof

krzysztof.t.wasilewski@wp.pl
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Post autor: jerry_bee »

udowodniono, że samopoczucie psychiczne wpływa na zdrowie fizyczne.

znane są też przypadki całkowicie przeczące temu twierdzeniu :P

tak nie poprawia samopoczucia jak dopieprzyć komuś "s rana".

poprawia dopieprzającemu może, a co z cała resztą? jak dopieprzający ma zły humor, niech na piwo idzie.

Na Kodze jest paru ludzi starszych wiekiem.

i ciekawe, dlaczego często siedzą cicho? czyżby ktoś im dopieprzał? czy może mają dość dopieprzania przez innych?

Współczesne trendy są takie, że starość jest brzydka i be.

eee tam, pieprzyć trendy!

Poza tym, gorąca dyskusja nadaje pewnego kolorytu relacjom.

a ile kolorytu można osiągnąć przez dyskusję kulturalną! tym bardziej, że teraz to taka rzadkość.

A co zrobić, jeżeli się tego czy innego po prostu nie lubi.

po prostu pech i trzeba jakoś z tym żyć.

Tłumienie emocji prowadzi do nerwic i to niezależnie od wieku.

są inne sposoby rozładowania emocji: piłka nożna, boks osiedlowy, seks.

Uprzejmie proszę Admina i Moderatorów o rozważenie również tego głosu w dyskusji.

Andrzejku, Koga to forum, a nie - za przeproszeniem - sejmik jakiś, więc po co dyskutować o zasadach i dobrych obyczajach?

a tak w ogóle, to uwielbiam z Tobą dyskutować. będzie niedługo okazja :P
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
ODPOWIEDZ