PYTANIE DO MODELARZY AKWARYSTÓW

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
Awatar użytkownika
SZKUTNIK
Posty: 135
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}

O:PYTANIE DO MODELARZY AKWARYSTÓW

Post autor: SZKUTNIK »

AHOJ !

Bardzo wszystkim dziękuję za dotychczasowe wypowiedzi

Grzegorz75 - To zielone na modelu Revell'a to farba w sklad której wchodzi amoniak więc odpada.

bartes123 - widzialem te "cuda" w sklepach. Może to i ładne, ale nie przypomina to w sposób realistyczny
wraku.

jaxa - kiedyś jeden mądry gość powiedział - Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.
Więc jak nie masz nic ciekawego do dodania na temat, to nie zabieraj głosu.

Postawiłem ten temat na forum, ponieważ mam problem. Pomyślałem, że modelarska brać (może
ktoś wcześniej miał z tym styczność) pomoże mi ten problem rozwiązać.
Jak byś gdzieś zauważył na sprzedaż fajny model miedziowca, podrzuć mi numer telefonu, chętnie
kupię.

Pozdrawiam wszystkich SZKUTNIK
Pozdrawiam SZKUTNIK

szkutnik-model@wp.pl
Awatar użytkownika
Marcin_Z
Posty: 166
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:PYTANIE DO MODELARZY AKWARYSTÓW

Post autor: Marcin_Z »

Jaxa każde hobby jest mile widziane, tym bardziej jesli łączy się je w jedno. Pozatym kolega Szktunik założył ten temat w Hyde Park. Co do małych rekinów, to są 2 gatunki ryb akwariowych podobnych do rekina: brzanka rekinia i sum rekini
Szkutnik poszukaj na tej stronie http://www.modellversium.de/galerie/. Tu kiedys widziałem niezłe akwarum z modelem z IIWŚ. Akwarium było podświetlane kolorem niebieskim, kilka strumieni tego światła padało na sam okręt, świetnie to wygladało.
Najlepsze drewno do akwarium to korzeń dębu, lub niektórych owocowców. Wystrugaj coś z korzenia. Tylko weź pod uwagę ze korzeń zakwasza wode, co niektórym rybkom moze nie odpowiadac i trzeba go dobrze przygotować kilkatrotnie gotując w roztworze wody z solą niejodowaną.

_______
edit

cos sie stało i moja odpowiedz pojawiła sie nie tam gdzie trzeba...
Pozdrawiam!

HMS "Supply" 1759 - zestaw AL
HMS "Victory" - Heller - 1:100
"Le Soleil Royal" - Heller - 1:100
Awatar użytkownika
jaxa
Posty: 518
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:PYTANIE DO MODELARZY AKWARYSTÓW

Post autor: jaxa »

domagam się konsekwencji od administratorów
OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ - NAJLEPIEJ OD POCZĄTKU !!!
w szkutni: ObrazekObrazek ...i przy kei: ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ