Santissima Trinidad w odcinkach

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marten_kuna
Posty: 182
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Santissima Trinidad w odcinkach

Post autor: marten_kuna »

Dziś rano zauważyłem w zaprzyjaźnionym kiosku Ruchu pierwszy odcinek modelu hiszpańskiego okrętu z czasów napoleońskich "Santissima Trinidad". System sprzedaży podejrzewam , taki sam , jak w przypadku galeonu "San Juan Nepomuceno", kilkadziesiąt coraz droższych zeszytów.W tekście zachęcającym do kupna okręt jest reklamowany jako największy galeon(sic!) hiszpański. Czy ktoś wie coś więcej na temat tego wydawnictwa. Może, jak w przypadku Bismarcka, wcześniej uszczęśliwiono tym modelem modelarzy z Zachodniej Europy i gdzieś, na jakimś forum są już relacje i opinie na temat jego budowy. Problem podstawowy: kupować czy nie kupować? Dać się ponownie wpuścić w kanał, czy dać sobie spokój?
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Santissima Trinidad w odcinkach

Post autor: mirek »

Jest to kolejna próba wyciągnięcia pieniędzy z kieszeni modelarzy.
Kupować czy nie kupować jest to już indywidualna sprawa każdego z nas.
Moim zdaniem za pieniądze, jakie wydamy na zakup tego wydawnictwa prawdopodobnie kupimy sobie, co najmniej dwa wysokiej klasy zestawy no może jeden, ale porządny np. z firmy Jokita lub Corel.
Cena całości prawdopodobnie będzie oscylować gdzieś ok. 3000 – 3500 zł Czyli tak jak było w przypadku Gaelonu San Juan Bautista czy obecnie wydawanego Bismarcka o którym już paru kolegów pisało na forum
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
inicjator
Posty: 125
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Santissima Trinidad w odcinkach

Post autor: inicjator »

Mysle podobnie jak Mirek. To jest zdzierstwo. W jednym ze sklepow internetowych mozna kupic zestaw za 320 euro. Link ponizej:

http://www.hobbiesguinea.com/product_info.php?products_id=5593&osCsid=6cfb92e54d78d339b15942204e16afb4
"Nie oceniaj ksiazki po okladce"
Awatar użytkownika
Zbyszek
Posty: 968
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Santissima Trinidad w odcinkach

Post autor: Zbyszek »

Sam jestem przykładem zakupów San Juan Bautista. Owszem skleiłem i stoi na melblach ale po podliczeniu wyszło ponad 2500 złotych za tą cene miałbym dwa albo i trzy modele. A czy ktoś będzie kupował to już jego sprawa.

Ojej jaki spostrzegawczy:whistle: poprawiłem.
Pozdrawiam!!!
Thorus
Posty: 75
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Santissima Trinidad w odcinkach

Post autor: Thorus »

zbyszku, za 2500 tyś zł to bys mial 2500 modeli po 1000zł:D:D ewentualnie jeden model w skali 1:!:D:D:D

sorry za ot
Adam Korobacz
Posty: 132
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Santissima Trinidad w odcinkach

Post autor: Adam Korobacz »

pamiętam, jak kiedyś nakręciłem się na ten galeon... pierwszy numer kupilem za 10 zl, za drugi chcieli juz dwa razy wiecej wiec sobie odpuscilem ;(
Kilo wody pod stopą!
ODPOWIEDZ