Test wklejania plików JPG

W tym miejscu można sobie testować do woli postowanie. Dodatkowo znajdą się instrukcje jak używać forum.
ODPOWIEDZ
Noranda
Posty: 35
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Test wklejania plików JPG

Post autor: Noranda »

Test / a raczej nauka/ wklejania plików graficznych:
W instrukcji nowego sposobu nie doszukałem się informacji o rozmiarze pliku jak to formować / na którym etapie edycji wypowiedzi i wklejania JPGow/.
Zobaczymy jak /i czy / mi się udało.
Obrazek
Obrazek
Zobaczymy co będzie po klawiszu Edytuj
Obrazek
a teraz znowu tekst: Tak zacząłem wypełnienia na dziobie i rufie mojej Santisima Trynidad.
Wracam teraz do nowej metody z tego forum:
Obrazek
Noranda
Noranda
Posty: 35
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Test wklejania plików JPG

Post autor: Noranda »

Raczej zaskakująco dobrze. Mam nadzieję, że nie naruszam zasad wstawiania plików graficznych o formacie "normalna".
A teraz dalszy ciąg eksperymentowania w kwestii przeplatania kolejno tekstu i JPGa
Teraz chciałbym skomentować zdjęcie a następnie wkleić kolejnego JPGa.

Może teraz trochę tekstu: Nie należę do pokolenia które urodziło sie pod monitorem. Dlatego dzialam tu metoda prób i błędów.
Teraz spróbuje" po staremu'Obrazek
Obrazek
Obrazek
Noranda
Noranda
Posty: 35
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Test wklejania plików JPG

Post autor: Noranda »

I sprawa się rypła: Powagę warsztatu modelarskiego załamał drugi plan z domowej pralni.
Ale- o czym to ja chciałem -acha!Znowu jpg po staremu format 800x600
Obrazek
To etap budowy mojego pierwszego -San FranciscoII - z zestawu Artesania Latina.
Model ten traktowałem jako eksperyment w nauce umiejętności modelarskich z nowo nabytymi narzędziami. Narzędzia - satysfakcjonujące /Dremel 300/wycinarka Proxxon/ no i drobna reszta.
Efekt końcowy --- taki sobie... nawet jak na pierwsze próby. Ważne dla mnie że nie wpadlem w samozachwyt i uczę się dalej.Cały smak modelarstwa: Jak zrobić coś co wydaje sie niewykonalne i co ważniejsze; jak wykonać elementy powtarzalne w jednakowym gabarycie
Obrazek
Schodki mnie zadawalały, ale zawaliłem babrząc je lakierem. Wyglądają jakby po nich chodziły ślimaki.
Noranda
msaar
Posty: 77
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Test wklejania plików JPG

Post autor: msaar »

To jest próba wklejenia pliku na aktualnie używanym komputerze.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
msaar
Posty: 77
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Test wklejania plików JPG

Post autor: msaar »

O w kurdi moll wyszło, to bedzie relacja z budowy wznowiona.
Pozdrawiam Mieczysław
ODPOWIEDZ