Zjazd Kogi 2023

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

emilc78
Posty: 8
Rejestracja: 24 maja 2017, 12:27

Re: Zjazd Kogi 2023

Post autor: emilc78 »

Z Gdańska do Tczewa blisko. Z wielką przyjemnością zobaczę pracę profesjonalistów. Nie wiem czy ktoś będzie zainteresowany moimi wyczynami, ale w razie czego, chętnie przywiozę i pokażę moje 1,5 skorupy.
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 966
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Zjazd Kogi 2023

Post autor: ataman »

Kochani Moi!
Nie wiem, czy za rok będę mógł pojechać do Czczewa... Ale wiem jedno: W Czczewie zawsze jest fajnie, niekończące się dyskusje, nie tylko o modelarstwie, wystawa,"Restauracja" przy muzeum, Przystań nad Wisłą...
Mogę więc zadeklarować, że jeśli tylko nic ważniejszego nie wypadnie, to jadę na zjazd!

i tu niezależnie od głównego pytania admina, proponuję, aby nie tylko już deklarować 100% przejazd, ale też zadeklarować chęć przyjazdu. Tak, abyśmy wiedzieli, jakie jest w ogóle zainteresowanie takim spotkaniem "na żywo".
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gdas
Posty: 53
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Zjazd Kogi 2023

Post autor: gdas »

Witam
Daleko nie mam jak nic nie wypadnie to może wjadę na impreskę
Awatar użytkownika
radek
Posty: 742
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Re: Zjazd Kogi 2023

Post autor: radek »

Podbijam temat.

Jeżeli wyrażacie chęć przyjazdu na zjazd to dopiszcie się proszę! Chcę wiedzieć, czy warto go organizować!!!
Wszystko w Waszych rękach.
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Zjazd Kogi 2023

Post autor: Jarek »

Chęci są, jednak termin (jeżeli to będzie sierpień 2023 jeszcze niewiadomo który ?) jest tak odległy, że te wszystkie deklaracje są niewiele warte. Jak znam życie teraz jest wielu chętnych, a gdy będzie już bliżej zlotu, wtedy pojawią się problemy: a to urlop nie pasuje, a to żona gdzieś tam wyjeżdża, a to rodzina się zjedzie, a to teściowa zachoruje itp.
Ja ze swojej strony powiem tak: dom rodzinny mam w Pruszczu Gdańskim, a więc prawie na miejscu. Muszę znać dokładną datę, aby dużo wcześniej zabookować bilet z UK do Polski. Modele mogę również dużo wcześniej przewieźć, wysłać, zlecić przewiezienie. A w ostateczności mogę wziąść udział sam , bez modeli.
Ale sprawa pierwsza: dokładna data i najlepiej weekend.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2022, 12:49 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Emerjan
Posty: 138
Rejestracja: 13 wrz 2019, 09:03

Re: Zjazd Kogi 2023

Post autor: Emerjan »

Radek. Co to znaczy warto? Ile Ci potrzeba ludzi czy modeli? Będzie termin to będą i deklaracje bardziej konkretne.
Awatar użytkownika
radek
Posty: 742
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Re: Zjazd Kogi 2023

Post autor: radek »

Panowie bez spiny :D

Chodzi o deklaracje a nie o to, że jak napiszecie to się zobowiązujecie na 100%. To oczywiste. Wiem też o tym, że przed przyjazdem może się zmienić.

Aby rozmawiać z Muzeum o konkretnym terminie chciałbym wiedzieć czy są chętni i czy będą modele :)
Wtedy przyklepiemy termin z muzeum. Tak, termin będzie sierpniowy. I już rozmowy wstępne z muzeum już były ;)

W tej chwili raczej chodzi o określenie rzędu ile osób chciałoby potencjalnie przyjechać, od tego np. zależy jak będziemy organizować transport, ile może być modeli - tu też chodzi o salę, gdzie te modele będą wystawione, wtedy będzie można rozmawiać z muzeum już konkretniej. Pomóżcie mi w tym, bez takich nawet wstępnych danych ciężko się rozmawia.

Na koniec tego tygodnia postaram się podsumować "Bardzo wstępne" zgłoszenia żebyśmy wiedzieli na czym stoimy.

Pozdrawiam.
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
Mirek77
Posty: 537
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Zjazd Kogi 2023

Post autor: Mirek77 »

Do sierpnia Willem będzie gotowy. No chyba, że połamię ręce :lol: Jeżeli będzie transport, to wysyłam model na wystawę. Oczywiście na spotkanie też dojadę.
ODPOWIEDZ