HMS Brave Borderer

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
UZI
Posty: 0
Rejestracja: 08 cze 2014, 14:53

HMS Brave Borderer

Post autor: UZI »

Witam,
Chciałbym wystawić na sprzedaż model Kutra torpedowego typu Brave. Budowę modelu rozpocząłem około 13 lat temu i kontynuowałem w wolnych chwilach przez następne 5 lat, jednak od dłuższego czasu model tylko się kurzy i nie ma widoków na jego dokończenie. Model jest wykonany od podstaw w skali 1/25 lub 1/24 (nie pamiętam dokładnie), na podstawie dołączonej dokumentacji. Kadłub wykonany jest klasycznie metodą słomkową i pokryty go laminatem, nadbudówka i inne wyposażenie wykonane jest głównie z cienkiej cynkowej blachy. Model jest przygotowany jako pływający RC, posiada zamocowane stery i śruby napędowe w dławicach uszczelnianych smarem. Wszystkie trzy śruby wykonane z mosiądzu, wały napędowe ze stali nierdzewnej. Napęd modelu jest typu elektrycznego silnikiem klasy 650 który poprzez reduktor i rozdzielacz napędu kieruje obroty na wały śrub napędowych. Przekładnia jest bardzo wydajna i sprawna, zębatki podparte łożyskami kulkowymi. Do modelu dołączona jest dokumentacja przydatna w budowie oraz masa elementów wyposażenia zewnętrznego, między innymi torpedy i działka oraz inna drobnica W modelu jest 12 voltowy akumulator ale od dawna nie ładowany więc nie mam pojęcia czy będzie działał. Dopiero niedawno zdecydowałem się na sprzedaż modelu, po części zmotywowany przez ostatnie porządki w warsztacie których ofiarom padł model kutra. Ponieważ powiększenie rodziny za skutkowało likwidacją domowej modelarni potrzebuję więcej miejsca w warsztacie na modelarskie skarby i narzędzia a model kutra zajmował sporo miejsca. Więc postanowiłem się go pozbyć, kosztował mnie wiele pracy więc nie potrafię go wyrzucić, a nawet sprzedaż nie jest dla mnie łatwą decyzją, ale takie życie. Model najlepiej obejrzeć na żywo ale umieszczam poniżej jego zdjecia. Najlepiej też odebrać go osobiście ale jak ktoś się uprze to mogę go zapakować i wysłać.Cena 500zł
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
UZI
Posty: 0
Rejestracja: 08 cze 2014, 14:53

Re: HMS Brave Borderer

Post autor: UZI »

Model zmienił właściciela, jest szansa że zostanie ukończony :D . Dziękuję za zainteresowanie ;)
Awatar użytkownika
ostry_gl
Posty: 0
Rejestracja: 06 kwie 2015, 22:18

Re: HMS Brave Borderer

Post autor: ostry_gl »

Jeśli to Kogowicz to czekam na relację.

Pozdrawiam,
Łukasz
ODPOWIEDZ