Problemy z logowaniem

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tomas1
Posty: 0
Rejestracja: 18 lut 2017, 12:42

Problemy z logowaniem

Post autor: Tomas1 »

Witam,

od kilku dni nie mogę się zalogować, a jeśli już to nastąpi to nie mam dostępu do swojego konta, próba kontaktu z adminem przez maile też nie jest możliwa bo serwer sygnalizuje błąd.
Proszę o informację czym to jest spowodowane.
tymczasowy
Posty: 0
Rejestracja: 04 wrz 2017, 08:32

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: tymczasowy »

Witam,

Mam dokładnie ten sam problem. Aktualnie piszę z trzeciego użytkownika ponieważ na użytkownikach ralfee i ralf po kilku dniach bezproblemowego działania, nie mogę się zalogować, nie mam dostępu do swojego profilu i możliwości pisania na PW. Bardzo proszę administratora o pomoc.

Objaw jest taki, że po zalogowaniu na zakładkach widać wszystkie możliwe opcje, ale po kilku sekundach portal jakby sam mnie wylogowuje.

pozdrawiam,
Rafał
Awatar użytkownika
ralfee2
Posty: 0
Rejestracja: 14 wrz 2017, 10:22

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: ralfee2 »

Witam,

Jeśli ktoś ma podobne problemy to ja dostałem od Radka info, że wygląda jakbym miał niepoprawny czas na swoim kompie. Ustawiłem więc na komputerze synchronizację czasu z serwerem NTP Głównego Urzędu miar: tempus1.gum.gov.pl, założyłem nowego usera na Kodze i czekam co będzie.

pozdrawiam,
Rafał
Awatar użytkownika
Phill
Posty: 0
Rejestracja: 12 kwie 2017, 15:01

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: Phill »

Mnie też co chwilę "wywala". Radzę sobie z tym następująco: na głównej stronie Kogi wchodzę w zakładkę "Forum" - na dole pod postami jest panel logowania - tu się loguję i daję powrót do poprzedniej strony. W ten sposób unikam wylogowania przy odświeżeniu strony... Trochę to uciążliwe, ale tak sobie radzę.
Awatar użytkownika
ralf
Posty: 0
Rejestracja: 25 sie 2017, 08:09

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: ralf »

Faktycznie to działa, ale i tak nie ma możliwości pisania na PW, zarządzania swoim profilem itd. Ale dobre i to, dzięki za sugestie.

pozdrawiam,
Rafał
ODPOWIEDZ