Pytanie odnośnie materiałów holownika Świętopełek"

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ryszardw
Posty: 898
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Pytanie odnośnie materiałów holownika Świętopełek\"

Post autor: ryszardw »

Czy ktoś może dysponuje starym numerem Modelarza 2/59rok.Kolega poszukuje materiałów na temat holownika Światopełek i prosi o skany lub wypożyczenie czy odsprzedanie numeru.Pozdrawiam R.
Awatar użytkownika
Cezar65
Posty: 116
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Pytanie

Post autor: Cezar65 »

Też mam podobny problem, bo choć nie skończyłem jednego modelu, już myślę o drugim...
Chodzi mi po głowie holownik "Swarożyc". Też szukam jego planów. W żadnym "Modelarzu" ich na pewno nie ma. Skontaktowałem się z p. Zbysławem Gontarzem, redaktorem naczelnym "Modelarza", który obiecał mi pomóc.
W Twoim wypadku też myślę, że Pan Gontarz Ci pomoże, gdyż wiesz, jakiego szukasz numeru "Modelarza" i jakich planów. Myślę, że, za odpowiednią opłatą, przyślą Ci ksero. Ja z takiej formy już kiedyś korzystałem i nie było żadnego problemu.
Pozdrawiam
http://budowa-modelu-atlas-ll.blog.onet.pl
Awatar użytkownika
Budrys
Posty: 577
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Pytanie odnośnie materiałów holownika Świętopełek

Post autor: Budrys »

ryszardw napisał:
Czy ktoś może dysponuje starym numerem Modelarza 2/59rok.Kolega poszukuje materiałów na temat holownika Światopełek i prosi o skany lub wypożyczenie czy odsprzedanie numeru.Pozdrawiam R.

Spróbuję jakoś przekopać się przez to co mi zostało i jeszcze mam. Myślę, że chodzi Ci o holownik "Światopełk"?:cheer:
Pozdrawiam
Wojciech [Budrys]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
"Where there is a will there is a way"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ODPOWIEDZ