zjazd Kogi 2008

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kagra
Posty: 1095
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: kagra »

U mnie też się trochę pozmieniało.Od 20 sierpnia będę na Mazurach.Wpadnę na otwarcie zjazdu,na parę godzin.Oczywiście bez modelu(za duży gabaryt).Za to będę miał przyjemność poznać kolegów i ich dzieła.

Pozdrawiam.Kazimierz
Awatar użytkownika
Emilius
Posty: 417
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: Emilius »

przywiozę:
San Juan Bautista - w budowie , Santa Maria - renowacja modelu 35-cio letniego
Velonka - modelka
Sail Ho!
Emil

W stoczni Santisima Trinidad
www.Santisima Trinidad.jun.pl
Awatar użytkownika
radek
Posty: 743
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: radek »

Ja oczywiście się zjawiam, niestety nie mam większych osiągnięć modelarskich przez ostatni rok, ale w muzeum nadal jest moja koga i zapewne ponownie traf na wysyawę.
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
rczarnec
Posty: 283
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: rczarnec »

Wspominając zeszłoroczne spotkanie życzę wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy. Ja, tym razem, po zrealizowaniu 100% życiowych i zawodowych planów (nie muszę szukać sobie nowego miejsca za granicą B):):) ) udam się na urlop z rodziną. Zbyt rzadko bywamy razem.

PS. Za to po powrocie będę miał więcej czasu (chyba :unsure: ) na dłubanie w drewnie, w końcu mój Triton za trzy tygodnie skończy rok......

Do Romka - ja wciąż pamiętam, że jestem Ci winien pełną butelkę. Mało mi wtedy serce nie pękło. Matko, ale sobie wstydu narobiłem... :blush:
Pozdrowienia
Robert Czarnecki
Awatar użytkownika
Zbyszek
Posty: 968
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: Zbyszek »

No i ja niestety w tym roku też nie będę obecny a szkoda. Mam nadzieję że będziecie się bawić nie gorzej niż w tamtym roku.
Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Kon_Bar
Posty: 371
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: Kon_Bar »

Pomocy ! Mam wstępną rezerwację w Knybawie na nockę z 22 na 23, ale będę niezmotoryzowany :( na zlocie. Czy ktoś bardziej obeznany z "lokalnymi warunkami" może mi powiedzieć czy będę miał szansę dostać się do tego hotelu "po nocy?" (taksówki?). Co to będzie z zlot, że nigdzie bliżej miejsc nie ma :evil:
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1881
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: oksal »

Konrad możemy zrobić taki ruch:
Ja jestem od nocy 21 w "dwójce" w hotelu ZST (zobacz wątek wcześniej RomekS podał dokładny adres) czy jakoś tak, Jurek będzie od rana 23 to przez nockę z 22 na 23 koja jest wolna możesz spać ze mną. Nocka 80 na pół da 40- chyba taki ruch będzie możliwy? Chyba, że aby mu nie łamać pościeli bierz śpiwór i też jakoś będzie. Podaj mi na PW telefon kontaktowy do Ciebie.
Awatar użytkownika
Kon_Bar
Posty: 371
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: Kon_Bar »

oksal napisał:
Podaj mi na PW telefon kontaktowy do Ciebie.


Poszło :)
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: RomekS »

Wyjeżdżam do Tczewa 22 sierpnia około 9 -tej z ulicy Poznańskiej (Toruń).
Mam 2 wolne miejsca w samochodzie.
Powrót 24 sierpnia po południu.
Jeżeli ktoś z kolegów chętny to mogę zabrać.

Prośba do Kolegów jadących samochodami aby też podali ewentualne trasy przejazdu.
Może komuś to być pomocne w podjęciu decyzji uczestnictwa w Zjeździe.
grzesiek
Posty: 106
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:zjazd Kogi 2008

Post autor: grzesiek »

Witam
Jadę 18.08 powinienem mieć 3 wolne miejsca jade z Wrocławia najkrótszą droga przez Milicz, Wrześnię, Bydgoszcz
i wracam w niedzielę
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ